0:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FBC Ossiko Třinec 4:1
5. Tereza Čevelová, 8. Michaela Kachlíková, 19. Jana Dreiseitlová, 20. Kateřina Galnorová - 35. Markéta Konderlová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Tomáš Křivohlávek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Johana Pfeilerová ? - Beata Kostková ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:1;
36:00
34:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Markéta Konderlová, asistoval Agnieszka Iwanuszek (4:1).
34:57
A první 0 to nebude.....hostující hráčka vymetá všechny pavučiny domací branky 4:1
29:19
Krásná akce Přerova na jeden dotek,měla malou nepatrnou chybu- bohužel nekončí brankou
21:02
Vaculová se snaží najít svoji spoluhráčku Gaborovou poslepu ale dle sluchu......nepovedlo se
19:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kateřina Galnorová, asistoval Jana Dreiseitlová (4:0).
19:09
Kateřina Galnarová rodačka z nedalekých Kozlovic využívá standartní situace a skóruje do prázdné branky 4:0
18:18
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jana Dreiseitlová, asistoval Viktorie Hoferková (3:0).
18:10
Hráčka Dreisetlová zvyšuje na 3:0 pro Přerov.Byla to krásná střela z dálky
17:00
Utkání přihlíží 47 diváků,ale prozátím slyšíme jen hostující trio..... snad se Přerované nenechají zahanbit
16:19
Hráčka Dubačová stále v ošetřování místní zdravotnice
14:39
Hráčka č. 8 Vaculová již podruhé zkouší zasunout míček z pozabrány,ale zatím neúspěšně. Uvidíme zda se potvrdí pravidlo do třetice všeho dobrého
13:06
Tvrdý zákrok hostujících hráček...dle mínění rozhodčích čistý....
12:00
12:00
11:59
Kontrola online zápisu je v pořádku mi hlásí maminky domácích hráček
10:11
Vyloučen hráč Gabriela Vaculová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:50
Hráčky Třince hrají domácí golmance zvonkohru.....máme tu břevno
09:38
Ostrá ale nepřesná střela domácí hráčky č. 87
07:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michaela Kachlíková, asistoval Božena Gaborová (2:0).
07:10
A máme tu 2:0 pro domácí......
04:16
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tereza Čevelová bez asistence (1:0).
04:16
Sotva jsem dopsal větu tak první střela mezi tři tyče rozvlnila síť hostující svatyně. Přerov jde do zaslouženého vedení
03:58
Domácí hráčky jsou aktivní v přesilové hře obstřeluji branku,ale trenér Janošek jim asi zapomněl říci....... trefujte zařízení.....
02:54
Vyloučen hráč Kateřina Szymiková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.