2:0
1:2
- : -

Sokol Pardubice - Florbal Primátor Náchod  3:2
2. Petr Kvasil, 4. Tomáš Belej, 16. Petr Křinka - 13. David Špaček, 15. Jakub Vysoký; rozhodčí: Pavel Suchánek - Kateřina Koucká; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Matějka ? - Adam Poláček ?; po třetinách: 2:0, 1:2;
24:00
21:45
Vyloučen hráč Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
21:45
Křinka skvěle vybojoval balon pro domácí a Náchodským se nepodařilo navrátit brankáře do brány bez problému a je nejspíš rozhodnuto.
21:00
Náchod v 6!
20:49
Timeout Florbal Primátor Náchod
19:46
Tak tahle rozehrávka nepatřila k těm nejjistějším, naštěstí Fanda Kadavý předvedl obranný zákrok z říše snů a domácí stále vedou.
18:32
Tohle bylo těžký Lukáši, nevěš hlavu..
17:38
Náchodští ve druhé půli začali vystrkovat růžky a Honza Matějka také musí předvádět své umění mezi třemi tyčemi.
15:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Lukáš Drahný (3:2).
15:33
Už jsem chtěl říct, že to dneska klukům prostě nelepí, až Péťa Křinka prolomil svojí střeleckou smůlu z bezprostřední blízkosti.
14:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval David Špaček (2:2).
14:10
Špatně rozebraná standartka a pěkná akce kočka - myš od náchodských.
12:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček bez asistence (2:1).
12:32
Co vám budu vyprávět, jako slušnej vinglík.
12:00
12:00
08:45
Náchodští ze začátku působí trochu opařeně. Nebýt naprostého selhání Lukáše Drahného před prázdnou bránou, tak je rozdíl tříbrankový.
06:18
Sedlák nyní předváděl své kulišárny, popíraje fyzikální zákony, ke gólu moc nechybělo.
03:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Belej, asistoval Patrik Záruba (2:0).
03:38
Tomík Belej dostal příliš prostoru na středu hřiště a jak je jeho zvykem, tak se nemýlil.
02:41
Křinka sám před brankářem fatálně minul.
01:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Kvasil, asistoval Lukáš Doskočil (1:0).
01:54
Neuvěřitelná "bomba" Péti Kvasila zapadla za náchodského brankáře a máme tu první změnu skóre.