1:3
0:1
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FbC Titáni Pardubice 1:4
8. Jakub Hampl - 3. Josef Janko, 3. Bořivoj Nedbal, 5. Michal Bělohlav, 18. Bořivoj Nedbal; rozhodčí: Vít Jakubec - Jakub Motl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec ? - Lukáš Kremina ?; po třetinách: 1:3, 0:1;
24:00
19:24
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
17:05
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Bořivoj Nedbal, asistoval Marek Eliáš (1:4).
12:00
12:00
07:55
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Hampl bez asistence (1:3).
04:44
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Michal Bělohlav, asistoval Marek Eliáš (0:3).
03:32
Vyloučen hráč Petr Hlušička družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
02:25
02:22
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Josef Janko bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Jakubec a Jakub Motl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Titáni Pardubice:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Lukáš Doležal, Jakub Hampl, Matyáš Dubec, Petr Hlušička, Prokop Hanzlík