1:1
1:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko modří - FBC SION - DDM Nová Generace 2:2
4. Vojtěch Štantejský, 19. Filip Šalda - 2. Lukáš Ševčík, 16. Lukáš Ševčík; rozhodčí: Jakub Motl - Lukáš Jansa; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký ? - Daniel Paar ?; po třetinách: 1:1, 1:1;
24:00
18:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Filip Šalda, asistoval Václav Sýkora (2:2).
17:07
Vyloučen hráč Vojtěch Lídl družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za špatné střídání.
15:31
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Lukáš Ševčík, asistoval Dan Pospíchal (1:2).
12:00
12:00
03:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Vojtěch Štantejský, asistoval Adam Jebousek (1:1).
01:17
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Lukáš Ševčík, asistoval Filip Anderle (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Motl a Lukáš Jansa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Daniel Paar; hráči v poli: Leoš Bárta, Adam Jedlička, Michal Doubek, Lukáš Ševčík, Filip Anderle