0:1
2:2
- : -

FBC Dobruška - Sokol Pardubice 2:3
14. Miloš Pochobradský, 20. Jiří Pochobradský - 9. Jakub Deml, 16. Tomáš Belej, 17. Petr Kvasil; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Slánský ? - Denis Drbal ?; po třetinách: 0:1, 2:2;
24:00
21:59
Prázdná brána zívala několikrát na pardubické borce, ale ti neproměňují, naštěstí to nemá na výsledek žádný vliv.
21:10
Dobruška v 6!
19:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jiří Pochobradský bez asistence (2:3).
19:55
A Dobruška v přesilovce dramatizuje zápas!
19:20
Timeout FBC Dobruška
19:20
Vyloučen hráč Michal Sauer družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:41
A parádní výkony vidíme i na druhé straně hřiště, náhradní brankář Denis Drbal nyní famózně zlikvidoval únik 2 na 0.
16:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Kvasil, asistoval Jakub Deml (1:3).
16:10
A s góly se nám roztrhl pytel. Sváteční střelec Péťa Kvasil si připisuje druhý gól na dnešním turnaii a tentokrát to stálo za to, na středu z jedničky přesně pod víko. Klobouček!
15:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Belej, asistoval Lukáš Doskočil (1:2).
15:52
Lukáš Doskočil nyní připravil perfektní pozici pro Toma Beleje a ten jak se říká "slíznul smetanu".
13:36
Vyloučen hráč Lukáš Doskočil družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:09
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Miloš Pochobradský bez asistence (1:1).
12:00
12:00
08:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jakub Deml, asistoval Michal Puchner (0:1).
08:16
A už to prolomili, Kuba Deml, přestože faulován, vymetl šibenici!
06:59
Kluci z Dobrušky zatím nedisciplovaně, pardubičtí ale netrestají.
06:09
Vyloučen hráč Jakub Kollert družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování hokejky.
03:40
Vyloučen hráč Lukáš Prause družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:41
Začátek utkání je takový nemastný, neslaný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice:
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška:
00:00
Toto utkání bude obzvláště zajímavé, jelikož kvůli zranění pardubického brankáře vidíme v brance kovaného strikera Denise Drbala.