3:0
3:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - TJ Sokol Dvůr Králové nL 6:0
5. Jiří Lhotský, 7. Adam Průša, 10. Matěj Schöniger, 13. Tomáš Jarolímek, 13. Matěj Schöniger, 14. Otto Völgyi; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Lucie Stejskalová; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Kučera 2 - Vojtěch Benák 2; po třetinách: 3:0, 3:0;
24:00
21:40
Vyloučen hráč Jakub Flégl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
14:45
Vyloučen hráč Pavel Kraus družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra na zemi.
13:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Otto Völgyi, asistoval Petr Kučera (6:0).
12:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger, asistoval Martin Jakl (5:0).
12:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Jarolímek, asistoval Jiří Lhotský (4:0).
12:00
12:00
09:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger, asistoval Jiří Lhotský (3:0).
08:37
Vyloučen hráč Patrik Adámek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
06:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Matěj Schöniger (2:0).
04:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Václav Balský (1:0).
03:53
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Tomáš Jarolímek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čtvrtečka a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Jiří Lhotský, Matěj Schöniger, Adam Průša, Petr Hroch, Tomáš Jarolímek