0:2
1:3
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 1:5
18. Matěj Šupík - 7. Vojtěch Řehák, 9. Nikolas Brdíček, 14. Michal Lerch, 23. Jakub Jakeš, 24. Štěpán Stejskal; rozhodčí: Michal Sotona - Lukáš Pilný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Lexman ? - Jakub Kudlačík ?; po třetinách: 0:2, 1:3;
23:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Stejskal, asistoval Jan Faltus (1:5).
22:39
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Jakeš bez asistence (1:4).
22:17
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
19:10
Vyloučen hráč Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
17:27
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Matěj Šupík, asistoval Martin Daks (1:3).
13:12
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Michal Lerch, asistoval Václav Novotný (0:3).
12:00
12:00
11:48
Vyloučen hráč Petr Koníček družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
08:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Nikolas Brdíček, asistoval Jakub Jakeš (0:2).
06:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Řehák, asistoval Albert Lepin (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Sotona a Lukáš Pilný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Jakub Kudlačík; hráči v poli: Albert Lepin, Jan Faltus, Huslen Munkh-Erdene, Jakub Jakeš, Nikolas Brdíček