3:0
3:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - SK Spartak Slatiňany 8:3
1. Jiří Hofman, 10. Petr Kotlář, 26. Marek Hejcman, 26. Jiří Hofman, 30. Matěj Horký, 36. Matěj Horký, 36. Tomáš Hejzlar, 45. Jiří Hofman - 7. Jakub Machač, 39. Jaroslav Čihák, 45. Ivan Pytlík; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Urban 12 - Marek Pytlík 7, Martin Lelek 5; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:2;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Matyáš Havrda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
44:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman bez asistence (8:3).
44:01
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Michal Sotona (7:3).
41:46
Vyloučen hráč Matěj Horký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
38:14
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jaroslav Čihák bez asistence (7:2).
37:23
Trestné střílení družstva SK Spartak Slatiňany neproměnil Ivan Pytlík.
35:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Jiří Hofman (7:1).
35:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Horký bez asistence (6:1).
35:05
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Lelek družstva SK Spartak Slatiňany
30:00
30:00
29:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Horký bez asistence (5:1).
26:37
Vyloučen hráč Marek Hejcman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
25:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman bez asistence (4:1).
25:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Marek Hejcman, asistoval Jiří Hofman (3:1).
24:18
Vyloučen hráč Ivan Pytlík družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:50
Vyloučen hráč Josef Kolář družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:06
Sotona se už nemohl koukat na kličkování Hofmana a na středu ho sestřelil.
13:05
Vyloučen hráč Michal Sotona družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:33
Kotlářova střela byla nechytatelná a díky němu se Jaroměř dostává do vedení.
09:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Dušan Völgyi (2:1).
08:56
Velice napínavý zápas sleduje v hledišti neuvěřitelných 15 diváků.
08:00
Volný se uvolnil, ale střela byla až moc uvolněná.
07:12
Jaroměř se dostává pod tlak.
06:07
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač, asistoval Michal Sotona (1:1).
05:08
Vyloučen hráč Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
05:08
Volgyi to přehnal s agresivitou a šel se zchladit na trestnou.
01:21
00:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Ondřej Volný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Michal Vokatý, Ivan Pytlík, Jaroslav Čihák, Josef Kolář
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Tomáš Hejzlar, Petr Kotlář, Matyáš Havrda, Dušan Völgyi, Marek Hejcman