2:2
2:4
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FTC Vysoké Mýto 5:10
3. Jakub Šimůnek, 24. Bohumil Plíšek, 30. Bohumil Plíšek, 34. Bohumil Plíšek, 45. Jan Schejbal - 1. Petr Lesák, 5. Petr Lesák, 10. Jiří Unzeitig, 12. Jiří Unzeitig, 16. Petr Lesák, 24. Lukáš Ivanjuk, 33. Lukáš Ivanjuk, 36. Lukáš Matějka, 41. Adam Al-Zein, 41. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Maxim Adami 21 - Jan Žufánek 16; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:4;
45:00
44:22
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal, asistoval Bohumil Plíšek (5:10).
42:17
Vyloučen hráč Jan Vácha družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády.
40:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (4:10).
40:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Al-Zein, asistoval Tomáš Janiš (4:9).
38:00
Vyloučen hráč Bohumil Plíšek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost.
35:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Jiří Unzeitig (4:8).
33:44
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Václav Ponča (4:7).
32:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Ivanjuk, asistoval Adam Drahoš (3:7).
30:00
30:00
29:29
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Jakub Šimůnek (3:6).
25:37
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
24:29
Vyloučen hráč Jan Vácha družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
23:36
23:07
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Petr Koubalík (2:5).
15:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Marek Cifra (1:5).
15:00
15:00
11:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Jan Žufánek (1:4).
10:58
Vyloučen hráč Adam Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
09:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Petr Lesák (1:3).
07:20
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Jiří Unzeitig.
04:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák bez asistence (1:2).
02:16
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek bez asistence (1:1).
00:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jiří Unzeitig (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Jan Žufánek; hráči v poli: Lukáš Matějka, Jiří Unzeitig, Marek Cifra, Jan Vácha, Petr Lesák