2:2
2:2
- : -

SK Spartak Slatiňany - FbC Sokol Předměřice n/L 4:7
20. Michal Sotona, 20. Ivan Pytlík, 39. Ivan Pytlík, 44. Ivan Pytlík - 3. Michal Souček, 7. Bohumil Plíšek, 11. Bohumil Plíšek, 17. Bohumil Plíšek, 23. Jan Schejbal, 43. Jan Schejbal, 43. Michal Souček; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Pytlík 12 - Maxim Adami 12; po třetinách: 0:3, 2:2, 2:2;
45:00
43:32
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Michal Vokatý (4:7).
42:38
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Michal Souček, asistoval Jakub Draštík (3:7).
42:29
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal z trestného střílení (3:6).
38:46
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Jaroslav Čihák (3:5).
30:00
30:00
27:59
Vyloučen hráč Bohumil Plíšek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
25:22
Vyloučen hráč Ivan Pytlík družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:59
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal bez asistence (2:5).
21:57
Vyloučen hráč Bohumil Plíšek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra bez hokejky.
19:33
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Jakub Machač (2:4).
19:09
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Ivan Pytlík (1:4).
16:34
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Lukáš Erbs (0:4).
15:00
15:00
10:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Jan Schejbal (0:3).
06:13
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Jakub Draštík (0:2).
04:24
Vyloučen hráč Jakub Machač družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
04:08
02:05
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Michal Souček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Michal Vokatý, Jaroslav Čihák, Josef Kolář, Ivan Pytlík