3:0
1:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 8:4
2. Marek Cifra, 10. Jiří Unzeitig, 10. Lukáš Ivanjuk, 13. Jiří Unzeitig, 16. Jan Vácha, 18. Marek Cifra, 23. Jan Vácha, 45. Jiří Unzeitig - 7. Marek Hejcman, 14. Lukáš Hofman, 37. Petr Kotlář, 40. Petr Kotlář; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 0:1 + Petr Kotlář OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Žufánek 17 - Matěj Urban 15; po třetinách: 4:2, 3:0, 1:2;
45:00
44:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Marek Cifra (8:4).
43:00
Vyloučen hráč Petr Kotlář družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest.
43:00
Vyloučen hráč Petr Kotlář družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
39:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Ondřej Volný (7:4).
36:14
30:00
30:00
22:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vácha, asistoval Lukáš Ivanjuk (7:2).
17:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Marek Cifra bez asistence (6:2).
15:12
15:00
15:00
13:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Hofman, asistoval Matyáš Havrda (4:2).
12:42
09:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Ivanjuk bez asistence (3:1).
09:12
06:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Marek Hejcman, asistoval Lukáš Hofman (1:1).
01:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Marek Cifra, asistoval Tomáš Janiš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Jan Žufánek; hráči v poli: Kryštof Šebetka, Jiří Unzeitig, Marek Cifra, Jan Vácha, Petr Lesák