2:4
1:2
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 4:6
9. Martin Mečíř, 18. Tomáš Jakl, 20. Ondřej Šanda, 43. Matěj Strnad - 17. Tomáš Boštík, 23. David Mlejnek, 27. Tomáš Boštík, 29. Marek Lamplot, 43. Marek Lamplot, 45. Jakub Tauer; rozhodčí: Jiří Němec - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Meduna 22 - David Jiránek 9, Lubomír Stráník 7; po třetinách: 1:0, 2:4, 1:2;
45:00
44:59
Myslím, že za celou halu můžu říct, že hráčem utkání se stal Tomáš Boštík. V 19:00 můžete tohoto mladíka vidět znovu v akci na divizním utkání chlapů. Tímto bychom Vás rádi pozvali na tento zápas.
44:58
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jakub Tauer, asistoval Marek Lamplot (4:6).
43:26
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
42:38
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad bez asistence (4:5).
42:16
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jakub Tauer (3:5).
39:52
Vyloučen hráč Filip Lněnička družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:43
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval René Hora (3:4).
26:41
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík bez asistence (3:3).
26:41
Tomáš nám zase předvedl co umí, Brutáálníí sólíčko a nekompromisní zakončení k tyči.
25:24
Vyloučen hráč Filip Lněnička družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:02
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil David Mlejnek, asistoval Pavel Krejsa (3:2).
21:48
Střídání brankáře. Nový brankář Lubomír Stráník družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
19:30
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda, asistoval Matěj Strnad (3:1).
17:02
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl, asistoval Vojtěch Jansa (2:1).
16:35
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Jakub Tauer (1:1).
16:35
A je to tu ! Tomáš vymetl pavučinky a tím ukončil přesilovku. 1:1
15:01
Doufáme, že se naše hlavní hvězda Tomáš Boštík probere a ukáže nám co umí !
15:00
15:00
14:43
Vyloučen hráč Jakub Hospodka družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hra rukou.
08:09
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Matěj Strnad (1:0).