2:2
0:0
- : -

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 2:2
17. Adéla Broukalová, 20. Katka Munserová - 15. Victoria Bartošová, 17. Tereza Arijčuková; rozhodčí: Karel Zachariáš - Daniel Suchý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Špačková 7 - Markéta Sovinová 22; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:0;
36:00
32:33
Vyloučen hráč Adéla Broukalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
24:00
24:00
19:09
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Katka Munserová, asistoval Veronika Táchová (2:2).
16:13
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Broukalová, asistoval Kateřina Kobrová (1:2).
16:01
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Tereza Arijčuková, asistoval Kateřina Klemtová (0:2).
14:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Victoria Bartošová, asistoval Kristýna Šmídová (0:1).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Zachariáš a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Špačková; hráči v poli: Tereza Rejmanová, Šarlota Stehlíková, Natálie Hodková, Vendula Volejníková, Pavlína Dušková