1:2
0:3
- : -

Sokol Slovan Pardubice C - FTC Vysoké Mýto B 2:8
11. Lukáš Zdeněk, 25. Tomáš Jirsa - 1. Adam Kobr, 9. Jiří Unzeitig, 14. Adam Kobr, 18. Jiří Unzeitig, 27. Lukáš Matějka, 36. Milan Koubek, 42. Adam Kobr, 44. Milan Koubek; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Evžen Vokál 12, Tomáš Jirsa 5 - Tomáš Olejár 19; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:3;
45:00
43:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Jiří Unzeitig (2:8).
41:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (2:7).
38:24
Vyloučen hráč Lukáš Zdeněk družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za sekání.
35:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek bez asistence (2:6).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Jirsa družstva Sokol Slovan Pardubice C
30:00
30:00
26:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Milan Koubek (2:5).
26:10
Vyloučen hráč Tomáš Cink družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za sekání.
24:37
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Tomáš Jirsa bez asistence (2:4).
17:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Adam Kobr (1:4).
15:00
15:00
13:50
10:11
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Lukáš Zdeněk, asistoval Michal Talacko (1:2).
08:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (0:2).
00:59
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto B:
00:00
Line-up domácích Sokol Slovan Pardubice C : brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, Martin Wróbel, Dominik Čech, Miloslav Zavoral, Tomáš Jelínek