0:1
0:4
- : -

1. FBC Polička - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B 0:6
15. Michal Háp, 28. David Kaplan, 31. Tomáš Novák, 38. Jan Krejsa, 39. Filip Dohnal, 40. Michal Háp; rozhodčí: Radek Hrdlička - Ondřej Jiránek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Ondřej Raus 20 - Tomáš Doubek 16; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:4;
45:00
40:05
Vyloučen hráč Ondřej Beneš družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
39:11
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Jiří Hubinka (0:6).
38:43
Timeout 1. FBC Polička
38:43
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal bez asistence (0:5).
37:14
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jan Krejsa, asistoval David Kaplan (0:4).
36:50
Rozhodčí teď neuznal regulerní gól Poličky. Viděl kontakt soupeřovi hokejky s golmanem. Ten tam ale nebyl.
30:42
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Novák, asistoval Michal Háp (0:3).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Polička 10, Litomyšl 8.
30:00
Střely ve třetí třetině: Polička 10, Litomyšl 9.
30:00
27:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil David Kaplan, asistoval Tomáš Novák (0:2).
26:35
Háp teď promáchl míček a následně se mu tak zamotali nohy, že předvedl něco jako parakotoul. Za tento držkopád sklidil potlesk zdejších tribun.
15:00
15:00
Střely v první třetině: Polička 6, Litomyšl 9.
15:00
14:08
08:44
Vyloučen hráč Jan Beneš družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za vražení zády.