3:0
- : -
FBC Hranice

FBS Olomouc A - FBC Hranice 11:1
2. Tomáš Šmída, 5. Tomáš Jelínek, 8. František Kužel, 9. František Kužel, 11. Tomáš Šmída, 11. Vojtěch Waic, 21. Tomáš Šmída, 22. Vojtěch Waic, 29. Tomáš Jelínek, 31. František Kužel, 32. Martin Ambrož - 18. Adam Grohmann; rozhodčí: Aleš Horváth - Daniel Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Blecha ?, Martin Navrátil ? - Jakub Bitter ?; po třetinách: 6:0, 2:1, 3:0;
36:00
34:42
Vyloučen hráč Šimon Antonín Číhal družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:13
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Martin Ambrož, asistoval Jonáš Náplava (11:1).
30:39
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil František Kužel, asistoval Tomáš Jelínek (10:1).
30:03
Timeout FBC Hranice
30:03
Vyloučen hráč Marek Hanus družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
28:14
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Matěj Romanovský (9:1).
24:00
24:00
21:49
Trestné střílení družstva FBS Olomouc A neproměnil Tomáš Jelínek.
21:36
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Vojtěch Waic, asistoval Matěj Romanovský (8:1).
20:37
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Šmída, asistoval Martin Ambrož (7:1).
17:55
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Navrátil družstva FBS Olomouc A
17:00
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Adam Grohmann bez asistence (6:1).
15:27
Vyloučen hráč Antonín Mikulík družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:42
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Vojtěch Waic, asistoval Tomáš Jelínek (6:0).
10:24
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Šmída, asistoval Jonáš Náplava (5:0).
08:55
07:00
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil František Kužel, asistoval Martin Ambrož (3:0).
05:23
Vyloučen hráč Roman Čížek družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
04:00
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Matyáš Kvapil (2:0).
01:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Horváth a Daniel Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc A: brankář: Jan Blecha; hráči v poli: Tomáš Štrbák, Vojtěch Waic, Matyáš Kvapil, Tomáš Jelínek, František Kužel