1:0
4:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Rytíři Český Krumlov 5:2
20. Jan Pech, 31. Filip Kopřiva, 34. Vojtěch Mach, 37. Štěpán Jasanský, 43. David Vettermann - 3. Šimon Petr Hladík, 38. Samuele Mazzola; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jakub Rytíř ? - Jakub Šítal ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 4:1;
45:00
42:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Jiří Šustr (5:2).
39:02
Vyloučen hráč Filip Keníž družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
37:11
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval Veronika Wunschová (4:2).
36:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Štěpán Jasanský, asistoval Jan Šimic (4:1).
33:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Mach, asistoval Jan Pech (3:1).
30:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Jan Pech (2:1).
30:00
30:00
19:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Pech, asistoval Vít Hovorka (1:1).
15:00
15:00
09:25
Vyloučen hráč Michal Forst družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za blokování hokejky.
02:12
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Šimon Petr Hladík, asistoval Jakub Sojka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rytíři Český Krumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Michal Forst, David Dvořáček, Šimon Petr Hladík, Matěj Beniačik, František Hlásek
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Filip Kopřiva, Filip Keníž, Jan Pech, Vojtěch Mach