2:1
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - Hornets Brno ZŠ Horní 3:2
20. Jakub Žáček, 31. Marek Dohnal, 39. František Svitálek - 27. Jan David Šamánek, 45. Matyáš Indra; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jan Kvapil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Bobál ? - Ondřej Kříž ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1;
45:00
44:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Indra bez asistence (3:2).
44:39
Tygří skok v podání Ondřeje Kříže a gól Matyáše Indry - krásné momenty v závěru zápasu
43:20
Horneti hrají power-play.
43:15
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
42:48
Dominik Zapletal napadá, snad to soupeře rozhodí.
41:30
Již třetí situace "sám na gólmana" pro Zlín, ale i nyní podržel tým bravurní Ondřej Kříž.
41:00
Hra nyní nikterak urovnaná, což svědčí spíše borcům ze Zlína
39:09
Ondřej Kříž vychytal další nájezd soupeře. Bravo!
38:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil František Svitálek bez asistence (3:1).
36:42
Dobře se dnes prezentují David Procházka a Matyáš Indra. Druhý zmínění se snaží prosadit individuálně.
35:47
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Martin Svadbík.
35:47
Podrazil vybojoval trestné střílení (byl podražen). Martin Svadbík trefil pouze tyč. Skóre se nemění.
31:00
Vidím, že je potřeba zmínit "nové" pravidlo, neboť je to dnes již poněkolikáté: zdržování vhazování kterýmkoliv hráčem je přestupkem vedoucím k volnému úderu – za zdržování může být považováno zejména špatné postavení hráče na vhazování, či nedodržení vzdálenosti jeho spoluhráčů;
30:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Marek Dohnal, asistoval Jakub Žáček (2:1).
30:01
Šamánek neumí buly (veřejný fakt). Soupeř má rozehrávku
30:00
30:00
27:35
Marek Samec v útoku ožívá. Rady od Zapletala fungují.
26:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Martin Svadbík (1:1).
26:27
První střelcem Hornets v roce 2019 se stal Jan David Šamánek. Krásná střela z první do šibenice.
25:51
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
24:22
Jen pár vteřin na hřišti a Dominik Zapletlal trefuje konstrukci soupeřovi brány.
23:55
Legenda Dominik "smažák" Zapletal se objevil na hřišti, aby nabudil tým.
22:00
Horneti jsou nyní bezzubí, mnoho ztrát balónku na polovině hřiště.
19:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Adam Valenta (1:0).
19:31
Jakub Žáček z velkého úhlu vymetl šibenici a posílá Zlín do vedení.
19:02
Hráči přidali na důrazu, bohužel ne na rychlosti.
16:50
Přesilová hra nevyužita. Soupeř získal seběvědomí a snaží se kombinovat na útočné polovině.
15:01
Komentář Davida Hrubeše k první třetině: Hróóóózně opatrný, ale nějaká šance byla.
15:00
15:00
14:22
Denis Krejčí nyní předvedl svou přednost - silu v souboji 1 na 1 a vybojoval přesilovou hru.
14:21
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:13
Svadbík, Nak a Šamánek prověřují gólmana. Ten však zatím působí jistě.
07:53
Ondřej Kříž vychytal nájezd soupeře.
07:22
Standartní situace v samotné blízkosti brány pro Hornets. Otakar Mikulka nemířil přesně.
07:22
Chybička, Denis Krejčí se stále nevzpamatoval ze silvestrovských oslav.
05:11
I s menší soupiskou se Zlín nebojí napadat rozehrávku Hornetů.
03:21
Denis Krejčí dvakrát hrubě namazal soupeři do brejku. Soupeř naštěstí nepotrestal.
00:42
Jiří Nak získal balónek na půlce soupeře. Následně vybídl ke skórování Martina Svadbíka, který však pouze trefil dobře připraveného gólmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Ondřej Kříž; hráči v poli: Patrik Surovec, Martin Svadbík, Otakar Mikulka, Jiří Nak, Jan David Šamánek