1:3
2:2
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:9
17. Martin Svadbík, 31. Martin Svadbík, 34. Denis Krejčí - 9. Petr Mašek, 14. Lukáš Matoušek, 15. Jan Holienka, 15. Lukáš Matoušek, 26. Jiří Chaloupka, 28. David Dvořák, 30. Lukáš Matoušek, 32. Vojtěch Vlček, 35. Martin Polehňa; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Hrubeš ? - Ondřej Horník ?; po třetinách: 0:4, 1:3, 2:2;
45:00
44:57
Tyčka Patrika Surovce v samém závěru.
44:30
Konec třetí třetiny má vypadá mnohem lépe. Tlak hornetů a spousta zajímavých šancí.
42:45
Krásná akce po ose Šamánek - Krejčí - Podrazil končí ... nekončí.
41:28
Kvalitní střela je to poslední co hornetům chybí, ale Otakar Mikulka by se nezlobil kdyby dokázal trefit bránu.
39:07
Několik získaných balónku na půlce soupeře mělo za následek pár nebezpečných střel z blízkosti znojemské brány.
36:57
Hra se přelévá ze strany na stranu, bohužel však bez zajímavé střelecké příležitosti.
34:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Adam Dománek (3:9).
33:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Denis Krejčí bez asistence (3:8).
33:45
Zanadávat si na sebe, vymotat soupeře a vstřelit gól. - Recept Denise Krejčího
33:01
Slyšel jsem z publika MÁRA SAMEC? Ne.
31:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Vlček bez asistence (2:8).
30:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Svadbík, asistoval Patrik Surovec (2:7).
30:35
Hodnocení gólu dle Ondřeje Kříže. Nic spešl.
30:01
Bylo mi vyčteno, že některé hráče nezmiňuji, tak se prostřednictvím tohoto výčtu omlouvám. Tomáš Havlíček, Otakar Mikulka, Patrik Surovec, Jiří Podrazil, Indra Matyáš a žijící legenda nočního Brna Dominik Zapletal
30:00
30:00
29:50
Denis Krejčí proběhl mezi dvěma bránícími hráči, ale tváří tvář gólmanovi neuspěl.
29:49
Hra hornetů se mírně zlepšila, ale konec třetiny byl zcela v režii Znojma.
29:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval David Dvořák (1:7).
28:56
Jirka Podrazil nevyužil příležitosti snížit. Místo balónku v bráně jsme viděli Jirku za mantinelem.
27:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Dvořák, asistoval Petr Mašek (1:6).
26:14
Krátkou dobu se hrálo na půlce soupeře. Krátkou.
25:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Chaloupka, asistoval Lukáš Matoušek (1:5).
25:08
Lukáš Matoušek zase úřaduje, tentokrát si připisuje bod za asistenci.
24:14
Když to nejde rychlostí, tak alespoň silou. Bohužel faul Denise Krejčího.
22:42
Je až s podivem, že i takový rychlík jako je Denis Krejčí nestíhá hráče soupeře.
21:26
Škoda zkažených nahrávek. Je jich až moc.
19:01
Krásné bejkové situace se naskytly pro žlutočerné. Bohužel zakončit na bránu se napodařilo ani jednou.
16:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Svadbík, asistoval Otakar Mikulka (1:4).
16:47
Aktivnější přístup nese ovoce. Martin Svadbík poslal na párek obránce i gólmana.
15:00
15:00
14:49
Těžkej rozklad! Bez pohybu a bez balónku - tak bych mohl shrnout první třetinu Hornets. Doufejme, že další třetina přinese zlepšení.
14:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Petr Mašek (0:4).
14:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Holienka bez asistence (0:3).
13:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Vojtěch Vlček (0:2).
13:28
Lukáš Matoušek předvedl hornetům svou individuální vyspělost tak, že obešel tři bránicí hráče a navýšil skóre.
11:23
David Procházka měl v protiútoku 2 na 1 volbu mezi nahrávkou na spoluhráče a střelbu. Vybral si špatně.
11:02
David Hrubeš se v bráně opravdu nenudí.
09:14
Míček se dotknul stropu, následně se debatovalo kdo a kde bude hrát. Týmy si dávaly přednost. Gentlemeni
08:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek bez asistence (0:1).
08:38
Bohužel chyba v rozehrávce znamená jednoduchý gól pro Znojmo
08:26
Semafor v podání Davida Hrubeše
07:30
Rychlé ruce Jéňi Šamánka v akci! Škoda že myšlení je pomalejší.
06:22
Ačkoliv je soupeř běhavější, tak mezitím si žádnou šanci nevytvořil.
03:56
Dominik Zapletal skáče jak koloušek mezi rozehrávajícími znojemáky. Úspěšně - soupeř zůstává na vlastní polovině.
03:06
Oproti minulému zápasu se do první lajny dostal Marek Samec, který nahradil Jirku Naka.
01:00
První oťukávačky máme za sebou. Nyní na míčku znojemští.
00:01
Sportu ZDAR a florablu zvlášť. Vítám Vás u sledování dalšího zápasu juniorské ligy.