4:1
- : -
FLOREC BRNO

FLOREC BRNO - FBK Atlas Blansko B 6:5
3. Martin Mošat, 24. Tomáš Šíma, 29. Jan Pliska, 32. Jakub Zvolánek, 38. Lukáš Císař, 39. Jan Pliska - 7. Vojtěch Wilczek, 13. Šimon Borek, 20. Šimon Borek, 26. Čestmír Sekanina, 30. Šimon Borek; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Mayer ? - Martin Malík ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:1;
39:00
38:46
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Jan Pliska, asistoval Michal Dýr (6:5).
37:59
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Lukáš Císař, asistoval Martin Mošat (5:5).
35:58
Timeout FLOREC BRNO
35:58
Vyloučen hráč František Blažek družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za sekání.
31:34
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Jakub Zvolánek, asistoval Ondřej Malačka (4:5).
29:30
Na hřiště nastupuje eso a legenda Atlasu Martin Pivoda. Jinými slovy jsou na hřišti nejrychlejší ruce v historii Atlasu.
29:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Šimon Borek, asistoval Vojtěch Wilczek (3:5).
28:39
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Jan Pliska, asistoval Michal Dýr (3:4).
27:03
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
25:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Šimon Borek (2:4).
23:09
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Tomáš Šíma, asistoval Michal Dýr (2:3).
19:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Šimon Borek, asistoval Čestmír Sekanina (1:3).
19:04
Tempo hry je velice nízké. Jako v nějaké nízké soutěži...
13:00
13:00
12:39
12:39
Krásná přihrávka od Čestě Sekaniny, kterou v pohodě proměnil Šimon Borek.
08:18
Jakub Kolmačka (Atlas Blansko) předvedl jeho klasickou backhandovou přihrávku, ale již klasicky šla za mantinel.
07:07
Vypadá to, že Atlas má novou hvězdu. Vojtěch Wilczek si vypracoval krásnou příležitost! Bohužel přestřelil...
06:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Vojtěch Wilczek, asistoval Čestmír Sekanina (1:1).
06:23
Na druhý pokus už byl Wilczek přesný a míček umístil přesně k levé tyči.
04:50
Vojtěch Wilczek (Atlas Blansko) nasadil basy soupeři a vytvořil zajímavou situaci před soupeřovou bránou. Bohužel z toho nic víc nebylo.
04:01
Hvězda Atlasu Blansko Šimon Borek se ujal míčku a vznikla nebezpečná situace před soupeřovou brankou.
02:58
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Martin Mošat bez asistence (1:0).
00:35
Hráči hostujícího týmu pádili 2 na golmana, ovšem neúspěšně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko B: brankář: Martin Malík; hráči v poli: Jakub Kolmačka, Petr Kratěna, Šimon Borek, Vojtěch Wilczek, Čestmír Sekanina
00:00
Line-up domácích FLOREC BRNO: brankář: Jan Mayer; hráči v poli: Pavel Polášek, Martin Janek, Michal Dýr, Lukáš Vecheta, Jan Pliska