1:2
2:0
- : -

FbC Floorbee Orel Uherský Brod - FBC Slušovice 5:3
1. Ondřej Bartoš, 2. Jakub Plášek, 19. Ondřej Bartoš, 31. Matěj Krpálek, 38. Ondřej Bartoš - 1. Milan Sousedík, 15. Tomáš Sousedík, 15. Šimon Pekař; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Měřinský ? - Martin Vrána ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:0;
39:00
38:59
Předáváme slovo na Kavčí hory, zápas končí.
38:46
Timeout FbC Floorbee Orel Uherský Brod
37:26
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Jakub Hulín (5:3).
36:41
Timeout FBC Slušovice
32:25
Sousedíkova rána, nebyla to žádná morda, která by měla urvat nohu. Šance to ale byla.
30:39
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Matěj Krpálek, asistoval Jakub Petřivalský (4:3).
26:00
26:00
25:05
Vyloučen hráč Erik Kolaja družstva FBC Slušovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
23:02
Vyloučen hráč Ladislav Knap družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za hra na zemi.
18:36
17:00
Sousedík zkoušel backhandový blafák, roztáhni mi nohy a já tam dám míček tak jak se sluší a patří. Nevyšlo to, no...zaplať pánbu
16:08
Řezníííík aaaaaa...mimo
14:43
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Šimon Pekař, asistoval Erik Kolaja (2:3).
14:14
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Tomáš Sousedík bez asistence (2:2).
14:14
Kristepane...to byl kanón, za to by se nestyděl ani Milan Antoš v nejlepších letech
13:49
Sousedíkova krásná akce končí...ale neee
13:00
13:00
11:41
Teď jsme od Brodu viděli sehrávku do tandemu, trenéři to zakazovali..."už to nehraj, dej to před sebe", ale tady se to podařilo přesně sehrát.
10:16
Brod vyhazuje...no, zaplať pánbu
09:10
Vyloučen hráč Jakub Hulín družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za hra na zemi.
01:52
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jakub Plášek, asistoval Adam Rapant (2:1).
00:40
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval David Bršlica (1:1).
00:07
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Milan Sousedík, asistoval Miroslav Šefl (0:1).