1:2
2:1
- : -

FbC Aligators Orel Moutnice B - FBK Spartak Hluk 4:4
11. Klára Nováková, 17. Jindra Žáčková, 31. Marie Kaňová, 33. Svatava Čermáková - 5. Marika Jabůrková, 23. Simona Tomíková, 25. Aneta Praxová, 37. Zdenka Ježková; rozhodčí: Helena Vojtková - Vu Pham Anh; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ivana Hradečná ? - Kristýna Manová ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1;
39:00
38:59
Vážení diváci, za hodinku uvidíme odvetné utkání. Skočte do večerky pro pivka a pohodlně se usadte.
36:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Zdenka Ježková, asistoval Frederika Klčová (4:4).
36:10
Frederika Klčová přesně našla Zdenku Ježkovou, která vyrovnává skore.
32:25
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Svatava Čermáková, asistoval Marie Kaňová (4:3).
32:25
Bohužel máme tu změnu skore. Hostující hráčka nám ukázala, jak přesně střílí Rasmus Enstrom
30:45
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Marie Kaňová, asistoval Veronika Palánová (3:3).
30:45
A je srovnáno. Tohle bude drama se vším všudy
28:25
Vyloučen hráč Denisa Šobáňová družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
24:38
Vlastní branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Aneta Praxová (2:3).
22:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Simona Tomíková, asistoval Marika Jabůrková (2:2).
20:22
Vyloučen hráč Klára Nováková družstva FbC Aligators Orel Moutnice B na 2 minuty za zdržování hry.
19:27
Vyloučen hráč Marie Kaňová družstva FbC Aligators Orel Moutnice B na 2 minuty za vražení zády.
19:27
Frederika Klčová šla do souboje jako Tomáš Olbert proti ostravskému Tomanovi.
16:17
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Jindra Žáčková, asistoval Lenka Kadlecová (2:1).
14:28
14:28
Vidíme tu domácí oslabení. Denča nmám právě ukázala, jak se na Tomáči pije na sekeru
13:00
13:00
12:59
Máme tu konec první třetiny, ve které jsme viděli, jak zápasí mušketýři. Nicméně domácí tlačí. Uvidíme co nám přinese druhá třetina.
10:00
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Klára Nováková, asistoval Jindra Žáčková (1:1).
04:09
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marika Jabůrková, asistoval Simona Tomíková (0:1).
04:09
Vidíme první branku domácích, kde na konci akce stála Marika Galante Jabůrková a světe div se, že parkety břed hostující golmánkou stále drží.
01:27
Zápas se hraje v tak rychlém tempu, že zvedá diváky si odskočit na pivo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Helena Vojtková a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Kristýna Manová; hráči v poli: Adéla Ondrová, Veronika Sedlářová, Kateřina Sedlářová, Anna Kořenková, Adéla Loskotová
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Orel Moutnice B:
00:00
Hezký den, vítám Vás u druhého utkání, kde se představí domácí Spartak Hluk proti Moutnicím. V prvním utkání domácí jasně zvítězili. Jde vidět, že letní příprava, která začala na začátku května se značně projevuje a věříme, že v dalším ročníku uvidíme zde první ligové týmy. Hezkou zábavu všem