2:1
1:4
- : -

FBK Atlas Blansko - PANTHERS OTROKOVICE B 6:6
1. Šimon Borek, 9. Šimon Borek, 15. Jan Charvát, 17. Martin Hatala, 27. Petr Musil, 45. Jan Charvát - 15. Michal Kempa, 23. Michal Kempa, 38. Michal Kempa, 43. Michal Kempa, 44. Marek Gougela, 45. Dominik Vyoral; rozhodčí: Petr Galasovský - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 2 + Petr Musil OS:1 + Michal Kempa 5 + ČK3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - Jaromír Malina ?; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:4;
45:00
44:55
Vyloučen hráč Michal Kempa družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 5 minut za hrubost.
44:55
Vyloučen hráč Michal Kempa družstva PANTHERS OTROKOVICE B do konce utkání.
44:55
Vyloučen hráč Petr Musil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
44:55
Vyloučen hráč Petr Musil družstva FBK Atlas Blansko - osobní trest.
44:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát, asistoval Štěpán Šváb (6:6).
44:46
Už se skóre změnilo. Otrokovice vedou 15 vteřin před koncem zápasu.
44:43
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Dominik Vyoral, asistoval Jan Skoch (5:6).
44:12
Poslední vteřiny zápasu jsou velice napínavé, vidíme rychlé akce na obou stranách, ale zatím se skóre nezměnilo.
43:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Marek Gougela, asistoval Michal Kempa (5:5).
42:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Michal Kempa, asistoval Dominik Vyoral (5:4).
41:22
Timeout PANTHERS OTROKOVICE B
40:53
Blansko tlačí Otrokovice na jejich půlce, ale zatím bez gólových šancí.
37:47
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Michal Kempa, asistoval Jaromír Malina (5:3).
37:37
Vyloučen hráč Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:45
Hra je stále v rychlém tempu a žádné větší šance jsme zatím neviděli.
32:28
Skvělý zákrok brankáře Blanska, který podržel svůj tým při situaci 3 na 1.
30:00
30:00
26:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval Jakub Fedra (5:2).
25:29
Rozehrávka před bránou Blanska však Otrokovicím nevyšla.
22:04
20:56
Útok Blanska končí mimo bránu. Protiútokem trestají Otrokovice.
17:44
Charvát právě orazítkoval břevno Malinovy brány.
16:55
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala, asistoval Jakub Fedra (4:1).
15:00
15:00
14:37
Fedra poslal tvrdou střelu na Malinu, ale ten s přehledem vyráží helmou.
14:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát bez asistence (3:1).
14:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Michal Kempa, asistoval Jiří Podhajský (2:1).
12:08
Otrokovičtí oslabení ubránili a už se hrnou do útoku v pěti.
09:41
Vyloučen hráč Dominik Vyoral družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za hra rukou.
09:19
A máme tu první vyloučení.
08:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek, asistoval Jan Charvát (2:0).
04:14
Skvělý zákrok otrokovického gólmana, který podržel svůj tým vychytáním Musila.
00:29
00:29
Po rychlé akci se Blansko dostává do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Ondřej Kyjovský.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE B:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: Štěpán Šváb, Šimon Borek, František Forbelský, Martin Hatala, Petr Musil