2:0
2:3
- : -

TROOPERS Orel Telnice B - Florbal Slow Shoes Holešov 6:4
2. Radek Felkl, 12. Martin Plaček, 22. Radek Felkl, 29. Libor Bouda, 32. Richard Plhal, 37. Radek Felkl - 11. Tomáš Müller, 35. Tomáš Müller, 38. Radek Mikšík, 39. Zdeněk Černoch; rozhodčí: Marek Loskot - Jan Kvapil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Hošek ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:3;
45:00
42:43
Timeout Florbal Slow Shoes Holešov
38:25
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Zdeněk Černoch bez asistence (6:4).
37:36
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Zdeněk Černoch (6:3).
36:20
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Radek Felkl bez asistence (6:2).
34:05
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Václav Nuhlíček (5:2).
31:11
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Richard Plhal, asistoval Roman Houbal (5:1).
30:00
30:00
28:00
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Libor Bouda, asistoval Martin Zvěřina (4:1).
21:39
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Radek Felkl, asistoval Richard Plhal (3:1).
15:00
15:00
11:18
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Martin Plaček, asistoval Roman Houbal (2:1).
10:31
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Petr Lánský (1:1).
06:59
Vyloučen hráč Martin Plaček družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za hrubost.
01:41
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Radek Felkl, asistoval Libor Bouda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: Bohdan Bártek; hráči v poli: Jaroslav Valenta, Jan Vysloužil, Michal Fridrich, Tomáš Müller, Aleš Trněný