2:1
1:2
- : -

SFK Kozel Počenice B - SFK Kozel Počenice 4:7
9. Petr Dvorský, 20. Ondřej Dofek, 25. Petr Dvorský, 41. Petr Dvorský - 3. Michal Florián, 6. Vojtěch Hyánek, 7. Vojtěch Hyánek, 14. Vojtěch Hyánek, 22. Michal Florián, 33. Martin Ničajevský, 42. Lukáš Lepič; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Viktor Chrást ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:2;
45:00
41:38
Timeout SFK Kozel Počenice B
41:38
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Lepič bez asistence (4:7).
40:00
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Petr Dvorský, asistoval Ondřej Dofek (4:6).
38:49
Vyloučen hráč Martin Ničajevský družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za špatné střídání.
32:01
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Martin Ničajevský, asistoval Vojtěch Hyánek (3:6).
30:00
30:00
28:56
Vyloučen hráč Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za opakované přestupky.
24:08
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Petr Dvorský bez asistence (3:5).
21:59
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Marek Šindelka (2:5).
19:17
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Miroslav Kučera (2:4).
15:00
15:00
13:41
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Marek Šindelka (1:4).
08:51
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Petr Dvorský, asistoval Miroslav Kučera (1:3).
06:39
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Michal Florián (0:3).
06:24
Vyloučen hráč Jiří Podlena družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání.
05:36
02:06
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Michal Florián, Vojtěch Hyánek, Lukáš Krčmař, Marek Šindelka, Martin Ničajevský