3:1
1:1
- : -

FBK Orel Bořitov "B" - TJ SOKOL LETOVICE 7:4
1. Ondřej Blažek, 3. Dominik Janík, 6. Dominik Janík, 16. Dominik Janík, 18. Dominik Janík, 23. Lukáš Budiš, 31. Jakub Filip - 9. Jaroslav Řeháček, 10. Vojtěch Foret, 23. Vojtěch Foret, 35. Jaroslav Řeháček; rozhodčí: Zdeněk Rada - Jakub Cigl; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: David Tenora ? - Petr Heger ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 1:1;
39:00
38:59
Gumový Tenora v závěru eliminoval všechny snahy soupeře a další branka tak v početní výhodě už nepadla. Bořitov si připsal cenné vítězství.
35:00
Bořitovu se na hřiště tlačí taky hráč navíc - rumem posílený mladík z řad věrných fans, který závěrečné drama, zdá se, nezvládá sledovat bez přičinění.
34:57
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Jaroslav Řeháček, asistoval Marek Řeháček (7:4).
34:57
Početní výhodu zužitkovává opět Řeháček a okamžitě po vhazování vytváří svým spoluhráčům další šance.
34:00
Letovičtí jdou do hry bez brankáře...
32:05
Pavelec vytahuje ze svého repertoáru na kraji brankoviště další z tvrdých hokejových zákroků. Neměl by ten kluk mít na zádech napsáno Pronger? Nebo Hatcher? Nebo snad Šlégr?
30:37
Trestné střílení družstva TJ SOKOL LETOVICE neproměnil Jaroslav Řeháček.
30:37
Stejně jako v prvním zápase dostali Letovičtí šanci trestného střílení a opět se ho ujal Řeháček. Narozdíl od prvního duelu ale tentokrát nedává. Zřejmě karma za všechen ten bordel na parketách.
30:23
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Jakub Filip, asistoval Ondřej Kocúr (7:3).
30:23
Tak tohle bylo do zápasových highlightů - Filip se protáhl kolem levého mantinelu a zakončil hokejově po zemi mezi betony brankáře. Otázka zní: "Chtěl to?"
29:30
O vzruch se tak stará opět Bořitov. Janík. Kdo jiný.
29:00
Řeháček servíruje nezištné přihrávky, jeho spoluhráči však zakončení zdárně sabotují a Letovickým se tak čas ke zdramatizování utkání neúprosně krátí.
26:00
26:00
25:58
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:58
Bořitovský Blažek končí druhou část úderem, který by byl považován za nebezpečný i v baseballu. Časomíra se tak může těšit, že bude mít na startu třetího dějství společnost.
25:00
Hráči Bořitova důkladně hlídají Řeháčka, ten je tak ve druhém dění nebezpečný hlavně pro časomíru. Před chvílí poslal další "zednickou" nebezpečně v její blízkosti.
22:42
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Lukáš Budiš, asistoval Adam Doušek (6:3).
22:42
Šanci hry v početní výhodě dostali i hosté - nejprve při vlastním oslabení neuspěl Blažek, Letovičtí nakonec přece jen výhodu zužitkovali. Hráči Bořitova odpověděli ale téměř okamžitě a jejich kapitán Budiš po 3 asistencích zapisuje konečně i branku.
22:23
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Vojtěch Foret, asistoval Jaroslav Řeháček (5:3).
20:28
Vyloučen hráč Martin Menoušek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za sekání.
17:19
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Lukáš Budiš (5:2).
17:19
Janík je k neudržení. Dva inkasované bodyčeky a branka po standardní situaci - to je jeho skóre v této přesilovce.
16:19
Vyloučen hráč Martin Pavelec družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
16:19
Pavelec účtuje s Janíkem a dalším hokejovým zákrokem ho posílá za mantinel. Záhy tam míří sám. Odsedět si dvouminutový trest..
15:53
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Tomáš Sedláček (4:2).
15:53
Janík prokázal důraz v brankovišti a přes Pavelce kompletuje hattrick.
13:30
Bořitov oproti papírovým předpokladům ovládl první půli. Pointmaker hostí Řeháček ale ukázal, že i navzdory povánočním kilům navíc stále představuje hrozbu.
13:00
13:00
12:00
Florbal na této úrovni přináší i hokejové prvky. Letovický Pavelec nejdřív předvedl ukázkový "strom", poté si na modré hlasitě klepal holí o led, tedy parkety, Následná střela však letěla mimo.
09:09
09:09
Dva slepené góly a Letovice jsou opět ve hře. Bohužel, roztrhané tikety už nejdou slepit.
08:56
08:56
Tak teď - asistenci svého bratra zužitkovává z mezikruží střelou pod břevno.
08:30
Řeháček zapisuje "hattrick" - na hrací pluchu poslal už třetí "zednickou". Herně se mu však zatím příliš nedaří.
05:11
05:11
3:0 pro domácí. Sázkaři trhají tikety.
02:57
02:57
Bořitov jde do dvougólového laufu. Řeháček při snaze vysmrkat se znečišťuje palubovku a Janík se přes něj prosazuje střelou z úhlu k tyči. (Tomu se říká karma; za ten kekel z nosu na parketách.)
00:52
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jakub Filip (1:0).
00:52
Bořitovu se opět podařil vstup do utkání a opět se prosadila "pohádková" spolupráce Filip - Blažek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ SOKOL LETOVICE:
00:00
Line-up domácích FBK Orel Bořitov "B": brankář: David Tenora; hráči v poli: Tomáš Sedláček, Ondřej Kocúr, Adam Doušek, Lukáš Budiš, Jakub Filip
00:00
Hráče Bořitova ještě před startem utkání postihla nepříjemnost. Nutnost změny na brankářském postu, plánovaná jednička zápasu odešla po otřesu z předchozího utkání na marodku.