4:1
2:1
- : -

MAH Košér Orel Telnice C - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 7:6
8. Tomáš Knotek, 17. Michal Šmíd, 20. Michal Šmíd, 20. Jiří Šidla, 21. Michal Šmíd, 32. Jiří Šidla, 39. Patrik Adámek - 1. Radim Baláž, 7. Jan Kouba, 9. Jakub Šišma, 13. Dominik Papp, 26. Lukáš Skácel, 36. Lukáš Skácel; rozhodčí: Zdeněk Rada - Jakub Cigl; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 2; zásahy brankářů: Ivo Zdráhal ? - Radek Zápařka ?; po třetinách: 1:4, 4:1, 2:1;
39:00
38:58
Vyloučen hráč Adam Hollósy družstva MAH Košér Orel Telnice C na 2 minuty za hra rukou.
38:50
Hráčem utkání byl po zásluze zvoilen nejzkušenější matador domácího týmu Ivoš Zdráhal, který v brance čelil nespočtu vyložených šancí a jen díky němu bylo dosaženo vítězství na straně domácího týmu. Shabat shalom. FrÍďa je fakt dobrej kluk... :)
38:36
Košér se dostává necelých třicet vteřin před koncem zápasu do vedení. Adámek poprvé v zápase trefil bránu, což oslavil rybičkou na místní palubovku.
38:35
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Patrik Adámek, asistoval Jiří Šidla (7:6).
37:26
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva MAH Košér Orel Telnice C na 2 minuty za sekání.
35:39
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Lukáš Skácel, asistoval Jan Kouba (6:6).
35:00
Čtyři minuty do konce a florbalový zápas se mění v utkání smíšeného bojového umění. Dva hráči nyní leží v bolestech na zemi.
32:00
Zmar Košéru ve dvojnásobné přesilovce ukončil přesnou střelou od pravého mantinelu amatérský kulturista Jiří Šidla.
31:59
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Jiří Šidla, asistoval Patrik Adámek (6:5).
30:56
Hollósy v úvodu přesilovky pět na tři orazítkoval boční tyč.
30:32
Vyloučen hráč Dušan Kusala družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:15
Vyloučen hráč Dušan Trnka družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za sekání.
30:02
Zdráhal neuvěřitelným skokem drží nerozhodné skóre.
29:24
Pokud chce dnes Adámek vstřelit branku, měl by výrazně upravit mířidla.
26:00
26:00
25:31
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Lukáš Skácel bez asistence (5:5).
24:46
Vyloučen hráč Ondřej Synek družstva MAH Košér Orel Telnice C na 2 minuty za sekání.
20:14
Domácí se dostávají do vedení! Aktivně napadající Šmíd získal míček na soupeřově polovině a dokonal svůj hattrick.
20:13
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Michal Šmíd bez asistence (5:4).
20:13
Vyloučen hráč Radek Zápařka družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:37
Šidla konečně prolomil svou střeleckou nemohoucnost a vyrovnává gólový stav.
19:36
19:06
Košér snižuje na rozdíl jedné branky! Skalický se pěkně obtočil kolem brány a předložil balónek volnému Šmídovi, který prokázal svůj zabijácký instinkt. Kdyby mu to tak šlo i při samostatných nájezdech...
19:05
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Michal Šmíd, asistoval Jan Skalický (3:4).
18:03
Utkání se začíná vyhrocovat. Knotek právě poslal jednoho z hráčů Ivanovic pod stůl pořadatelů.
17:22
Zdráhal znovu čaruje ve své kleci.
16:23
16:05
Zápařka zakročil po dorážce Hellebranda na poslední chvíli, balónek zastavil přímo na brankové čáře.
15:23
Urbánek svou střelou ohrozil jednoho z rozhodčích.
13:00
13:00
12:40
Papp v rychlostním souboji ponížil Tesaře a lobem překonal brankáře domácích.
12:39
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dominik Papp, asistoval Lukáš Skácel (1:4).
11:12
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva MAH Košér Orel Telnice C na 2 minuty za blokování hokejky.
10:45
Zdráhal dvěma skvělými zákroky podržel tým z Telnice. Jako za mlada.
09:58
Adámek kličkoval, kličkoval a upadl.
08:04
Pátá střela, třetí gól Ivanovic. Obrana Košéru jako by neexistovala.
08:03
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jakub Šišma, asistoval Tomáš Urbánek (1:3).
07:36
Hollósy rozehrál, Knotek přesně trefil horní roh brány a domácí snižují. Jak je to jednoduché...
07:35
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Tomáš Knotek, asistoval Adam Hollósy (1:2).
07:32
Vyloučen hráč Michal Jašíček družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za sekání.
06:05
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jan Kouba, asistoval Michal Jašíček (0:2).
04:10
Přestože Skalický nevypadá a ani není nějak fyzicky zdatným hráčem, v posledních pár vteřinách poslal k zemi dva protihráče.
03:11
Střelecký pokus Knotka úspěšně zblokoval jeho spoluhráč Šidla.
02:31
Vyloučen hráč Dušan Kusala družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za sekání.
00:30
Ani ne po půl minutě se dostává hostující tým do vedení. Baláž se po individuální akci dostal až do zakončení a dobře umístěnou střelou překonal Zdráhala.
00:29
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Radim Baláž bez asistence (0:1).