4:1
4:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - FBK Panthers Baník Ratíškovice 10:3
9. Patrik Mašek, 15. Petr Sláma, 16. Gabriel Miklík, 17. Gabriel Miklík, 28. Petr Mašek, 29. Petr Sláma, 33. Petr Sláma, 39. Petr Mašek, 40. Patrik Mašek, 43. David Kučera - 14. David Uhlík, 24. Zdeněk Zemský, 37. David Uhlík; rozhodčí: Petr Števček - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - Jakub Grufík ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:1;
45:00
44:05
Vyloučen hráč David Kučera družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za držení.
42:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Kučera, asistoval Josef Fišer (10:3).
40:57
Vyloučen hráč David Příkaský družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za hrubost.
39:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Patrik Mašek bez asistence (9:3).
38:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Petr Mašek, asistoval Patrik Mašek (8:3).
36:54
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Uhlík, asistoval Lukáš Křižka (7:3).
32:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Petr Sláma, asistoval Patrik Mašek (7:2).
30:00
30:00
28:48
27:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Petr Mašek, asistoval Petr Sláma (5:2).
23:02
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Zdeněk Zemský, asistoval Viktor Příkaský (4:2).
16:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík bez asistence (4:1).
15:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval Marek Hlávka (3:1).
15:00
15:00
14:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Petr Sláma, asistoval David Kučera (2:1).
13:23
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Uhlík, asistoval Jiří Kundrata (1:1).
11:04
Vyloučen hráč Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za hrubost.
08:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Patrik Mašek, asistoval Petr Sláma (1:0).
06:13
Vyloučen hráč Zdeněk Zemský družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Panthers Baník Ratíškovice:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ B: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Zdeněk Rada, Gabriel Miklík, David Jedlička, Marek Hlávka, Josef Fišer