2:3
0:3
- : -

TJ Čechie Zastávka - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 4:8
1. Libor Kronek, 5. Libor Kronek, 23. Jakub Havlásek, 24. Martin Valihrach - 5. Ondřej Bílek, 11. Radek Dřevěný, 19. Jan Kvapil, 25. Jan Hotárek, 26. Lukáš Vrtěl, 38. Marek Kasal, 44. Lukáš Vrtěl, 45. Jakub Ondračka; rozhodčí: Jakub Cigl - Jiří Obalil; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Mikeška ? - Kryštof Adámek ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:3;
45:00
44:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jakub Ondračka bez asistence (4:8).
43:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Ondřej Bílek (4:7).
43:04
Vyloučen hráč Martin Holeček družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za hrubost.
43:04
Vyloučen hráč Tomáš Otépka družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost.
41:44
Timeout TJ Čechie Zastávka
39:11
Vyloučen hráč Vítězslav Lacina družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za bránění ve hře.
37:49
Vyloučen hráč Tomáš Havelka družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání.
37:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Marek Kasal, asistoval Filip Koutný (4:6).
30:00
30:00
28:09
Vyloučen hráč Libor Kronek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za blokování hokejky.
25:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Jan Kvapil (4:5).
24:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jan Hotárek bez asistence (4:4).
23:23
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Martin Valihrach, asistoval Martin Holeček (4:3).
22:02
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Jakub Havlásek bez asistence (3:3).
18:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jan Kvapil, asistoval Radek Dřevěný (2:3).
15:00
15:00
10:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Lukáš Vrtěl (2:2).
04:57
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Libor Kronek, asistoval Libor Kouřil (2:1).
04:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Ondřej Bílek, asistoval Adam Bouška (1:1).
00:50
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Libor Kronek, asistoval Jakub Havlásek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jiří Obalil.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Kryštof Adámek; hráči v poli: Milan Hnízdil, Radoslav Vybíral, Marek Kasal, Tomáš Havelka, Jan Hotárek