0:4
- : -
TJ Hodonice

FBŠ Hattrick Brno B - TJ Hodonice 0:13
3. Lukáš Bartůněk, 3. Tomáš Štěrba, 4. Tomáš Štěrba, 4. Lukáš Bartůněk, 4. Michal Štěrba, 12. Lukáš Bartůněk, 19. Lukáš Bartůněk, 19. Libor Šťasta, 20. Libor Šťasta, 28. Lukáš Bartůněk, 31. Lukáš Bartůněk, 37. Tomáš Štěrba, 38. Michal Štěrba; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jan Duda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Staněk ? - Jaromír Bečka ?; po třetinách: 0:6, 0:3, 0:4;
39:00
37:30
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Michal Štěrba, asistoval Lukáš Bartůněk (0:13).
36:39
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Tomáš Štěrba, asistoval Lukáš Bartůněk (0:12).
30:12
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk, asistoval Libor Šťasta (0:11).
27:36
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk, asistoval Pavel Dokulil (0:10).
26:00
26:00
24:13
Trestné střílení družstva TJ Hodonice neproměnil Lukáš Bartůněk.
19:30
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Libor Šťasta, asistoval Lukáš Bartůněk (0:9).
18:49
18:31
13:00
13:00
11:14
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk bez asistence (0:6).
08:36
Vyloučen hráč Aleš Kobzák družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hra vysokou nohou.
03:38
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Michal Štěrba, asistoval Libor Šťasta (0:5).
03:11
03:03
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Tomáš Štěrba, asistoval Tomáš Zahradník (0:3).
02:41
02:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Jan Duda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Hodonice: brankář: Jaromír Bečka; hráči v poli: Libor Šopák, Lukáš Bartůněk, Jakub Sucháček, Libor Šťasta, Tomáš Zahradník