2:0
4:0
- : -

Florbal Vsetín - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 7:3
1. Marek Tomanec, 19. Michal Klícha, 21. Michal Klícha, 31. Jakub Vrzal, 33. Jakub Vrzal, 36. Filip Vichtora, 38. Jakub Vrzal - 6. Kryštof Burda, 7. Kryštof Burda, 12. Marián Stříteský; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Matocha ? - Lukáš Slovák ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 4:0;
39:00
37:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal, asistoval Marek Tomanec (7:3).
37:32
Vyloučen hráč Kryštof Burda družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nesportovní chování.
37:32
Vyloučen hráč Daniel Tanuška družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
35:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Vichtora, asistoval Jakub Vrzal (6:3).
32:56
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal, asistoval Filip Vichtora (5:3).
30:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal, asistoval Michal Klícha (4:3).
26:00
26:00
20:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Klícha, asistoval Dominik Markytán (3:3).
19:57
Vyloučen hráč Michael Zbruž družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za blokování hokejky.
18:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Klícha, asistoval Filip Vichtora (2:3).
17:02
Vyloučen hráč Tomáš Petr Marek družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
11:05
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Marián Stříteský, asistoval Ivo Capil (1:3).
06:51
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Ondřej Ptáček (1:2).
06:30
Vyloučen hráč Daniel Tanuška družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:41
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Michael Zbruž (1:1).
00:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marek Tomanec, asistoval Michal Klícha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Josef Knebl, Adam Schön, Michael Zbruž, Tomáš Novák, Kryštof Burda