2:4
1:4
- : -

FBK Atlas Blansko - Florbal Slow Shoes Holešov 7:8
6. Šimon Borek, 11. Jiří Kroutil, 14. Čestmír Sekanina, 15. Jakub Fedra, 27. Petr Musil, 28. Jiří Kroutil, 36. Martin Hatala - 20. Jaroslav Valenta, 24. Jiří Nedbal, 25. Tomáš Müller, 27. Tomáš Müller, 31. Jaroslav Valenta, 36. Zdeněk Černoch, 37. Zdeněk Černoch, 43. Jaroslav Valenta; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 4:0, 2:4, 1:4;
45:00
42:29
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jaroslav Valenta bez asistence (7:8).
36:51
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Zdeněk Černoch, asistoval Petr Lánský (7:7).
35:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala bez asistence (7:6).
35:26
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Zdeněk Černoch, asistoval Michal Fridrich (6:6).
30:35
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jaroslav Valenta, asistoval Aleš Trněný (6:5).
30:00
30:00
27:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Petr Staněk (6:4).
26:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval Štěpán Šváb (5:4).
26:29
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller bez asistence (4:4).
24:54
Vyloučen hráč Zdeněk Černoch družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:04
Timeout FBK Atlas Blansko
24:04
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Petr Tkadlčík (4:3).
23:45
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Nedbal, asistoval Aleš Trněný (4:2).
19:07
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jaroslav Valenta, asistoval Tomáš Müller (4:1).
18:58
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Martin Hatala (4:0).
13:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Jiří Kroutil (3:0).
10:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Patrik Crla (2:0).
05:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek, asistoval Patrik Crla (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: Bohdan Bártek; hráči v poli: Jaroslav Valenta, Tomáš Müller, Aleš Trněný, Petr Tkadlčík, Jiří Nedbal
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: Štěpán Šváb, Šimon Borek, Martin Hatala, František Forbelský, Petr Musil