0:2
0:5
- : -

FBK Orel Bořitov "B" - MAH Košér Orel Telnice C 0:10
3. Daniel Vindiš, 5. Daniel Vindiš, 10. Patrik Adámek, 23. Michal Šmíd, 26. Jiří Šidla, 30. Michal Šmíd, 32. Ondřej Synek, 33. Michal Šmíd, 35. Patrik Adámek, 35. Daniel Vindiš; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Roman Mikulášek ? - Ivo Zdráhal ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:5;
39:00
34:36
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Daniel Vindiš, asistoval Ondřej Synek (0:10).
34:21
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Patrik Adámek, asistoval David Sehnal (0:9).
32:21
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Michal Šmíd, asistoval Adam Hollósy (0:8).
31:03
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Ondřej Synek, asistoval Marek Hellebrand (0:7).
29:53
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Michal Šmíd, asistoval Patrik Adámek (0:6).
26:00
26:00
25:55
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Jiří Šidla, asistoval Adam Hollósy (0:5).
25:38
Vyloučen hráč Tomáš Sedláček družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za sekání.
22:13
13:00
13:00
09:48
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Patrik Adámek, asistoval Jiří Šidla (0:3).
07:15
Vyloučen hráč Daniel Vindiš družstva MAH Košér Orel Telnice C na 2 minuty za bránění ve hře.
04:20
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Daniel Vindiš, asistoval David Sehnal (0:2).
02:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů MAH Košér Orel Telnice C:
00:00
Line-up domácích FBK Orel Bořitov "B": brankář: Roman Mikulášek; hráči v poli: Tomáš Florián, Ondřej Kocúr, Adam Doušek, Michal Holík, Lukáš Budiš