2:0
2:2
- : -

FBK Atlas Blansko - Hornets Brno ZŠ Horní 6:3
7. Lukáš Kučera, 9. Petr Husnaj, 16. Marek Kubíček, 22. Vojtěch Fedra, 35. Lukáš Kučera, 40. Marek Hrazdíra - 15. Martin Janiczek, 37. Michal Odložilík, 41. Martin Janiczek; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Bruno Weber; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Špidlík ? - Matěj Abraham ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2;
45:00
44:59
Šamánek se snažil vystřelit ale trefil možná tak mouchu.
44:00
Dostal jsem zprávu že mám něco psát tak píšu .
40:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Michal Odložilík (6:3).
39:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Marek Kubíček (6:2).
36:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Michal Odložilík, asistoval Jan David Šamánek (5:2).
34:39
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (5:1).
30:00
30:00
26:52
Vyloučen hráč Otakar Mikulka družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
21:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval František Fedra (4:1).
18:09
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil Jan Frýdek.
15:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Kubíček, asistoval Petr Husnaj (3:1).
15:00
15:00
14:04
13:00
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Jan David Šamánek.
08:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Husnaj, asistoval Jan Frýdek (2:0).
06:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Josef Klosowicz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Martin Svadbík, Martin Janiczek, Otakar Mikulka, Jan David Šamánek, Michal Odložilík
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Petr Špidlík; hráči v poli: Patrik Crla, Josef Klosowicz, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera