5:2
2:1
- : -

Florbal Ústí - TJ Spartak Smržovka 10:4
4. Barbora Gabrielová, 9. Karolína Hanžlová, 12. Eva Pavlatová, 15. Markéta Rumlová, 16. Karolína Hanžlová, 18. Petra Bratschaedlová, 20. Dominika Bublová, 21. Karolína Hanžlová, 35. Karolína Hanžlová, 38. Markéta Rumlová - 10. Barbora Šídová, 22. Viktorie Daranská, 25. Silvie Kohoutková, 27. Michaela Ptáčníková; rozhodčí: Jiří Hlavatý - Tomáš Třešňák; vyloučení: 0 + Andrea Höhnová 5:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Veronika Štěpánová ? - Anežka Rajtarová ?; po třetinách: 3:1, 5:2, 2:1;
39:00
38:40
Smůla
38:10
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Barbora Gabrielová.
37:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Barbora Gabrielová (10:4).
34:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Karolína Hanžlová, asistoval Barbora Gabrielová (9:4).
26:37
Branku družstva TJ Spartak Smržovka vstřelil Michaela Ptáčníková, asistoval Kristýna Zíková (8:4).
26:37
Michaela Ptáčníková konečně skóruje.
26:00
26:00
25:35
Vyloučen hráč Andrea Höhnová družstva Florbal Ústí na 5 minut za vysoká hokejka.
24:45
Silva Kohoutková omylem doráží do brány, naštěstí do brány soupeře. Smržovka zaznamenala třetí gól.
24:35
Branku družstva TJ Spartak Smržovka vstřelil Silvie Kohoutková, asistoval Anna Patrmanová (8:3).
21:30
Branku družstva TJ Spartak Smržovka vstřelil Viktorie Daranská, asistoval Barbora Šídová (8:2).
20:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Karolína Hanžlová, asistoval Markéta Rumlová (8:1).
19:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominika Bublová, asistoval Eva Pavlatová (7:1).
17:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petra Bratschaedlová, asistoval Barbora Gabrielová (6:1).
15:49
14:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Markéta Rumlová bez asistence (4:1).
13:00
13:00
11:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eva Pavlatová, asistoval Andrea Höhnová (3:1).
09:58
Branku družstva TJ Spartak Smržovka vstřelil Barbora Šídová, asistoval Kristýna Zíková (2:1).
08:49
03:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Barbora Gabrielová, asistoval Karolína Hanžlová (1:0).