1:0
1:1
- : -

IBK Kuřata Kladno - FbŠ Bohemians C 4:5pn
8. Jan Marek, 11. Ondřej Hrdlička, 16. Ondřej Hrdlička, 35. Ondřej Jaroš - 4. Martin Poláček, 8. Martin Poláček, 9. Ondřej Uchytil, 39. Martin Šimek, N Martin Poláček; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Šimáček ? - Michael Zelený ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč Martin Poláček a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kuřata Kladno hráč Jan Marek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč Martin Šimek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kuřata Kladno hráč Jan Pavlík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč Martin Poláček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kuřata Kladno hráč Jan Marek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč Jakub Krise , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kuřata Kladno hráč Ondřej Hrdlička , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
38:16
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Šimek, asistoval Martin Forman (4:4).
34:13
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Jaroš, asistoval Karel Libert (4:3).
30:00
30:00
26:59
Vyloučen hráč Jan Kučera družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za sekání.
25:01
Vyloučen hráč Daniel Menhart družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:04
Vyloučen hráč Jan Marek družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za sekání.
15:41
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Hrdlička, asistoval Jan Kučera (3:3).
15:00
15:00
10:37
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Hrdlička, asistoval Jakub Krtička (2:3).
08:18
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Ondřej Uchytil, asistoval Jakub Šafařík (1:3).
07:45
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Poláček, asistoval Daniel Menhart (1:2).
07:24
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Jan Marek, asistoval Jan Kučera (1:1).
07:24
Akce 2-1 a je vyrovnáno!
03:42
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Poláček, asistoval Martin Šimek (0:1).