1:1
2:5
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FBC Texas Longhorns 4:10
10. Lukáš Döme, 16. Matouš Macho, 37. Jan Mestek, 45. Matouš Macho - 7. David Musil, 10. Petr Novickij, 13. Martin Vichnar, 13. Josef Adamík, 27. David Musil, 32. Martin Vichnar, 33. Václav Cihla, 37. Václav Cihla, 41. Petr Novickij, 41. Martin Vichnar; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - Martin Šimůnek ?; po třetinách: 1:4, 1:1, 2:5;
45:00
44:34
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Matouš Macho, asistoval Tomáš Hlaváček (4:10).
40:47
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval Ladislav Hrma (3:10).
40:30
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Petr Novickij, asistoval Robert Keil (3:9).
36:59
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jan Mestek, asistoval Jan Novotný (3:8).
36:19
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Václav Cihla, asistoval Petr Novickij (2:8).
36:01
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:33
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Václav Cihla, asistoval Josef Adamík (2:7).
32:12
Vyloučen hráč Vojtěch Zíka družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
31:05
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar bez asistence (2:6).
30:00
30:00
26:24
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil David Musil, asistoval Ladislav Hrma (2:5).
17:20
Několik přesných nahrávek končí u Petra Bíny na hokejce, který minul prázdnou branku
15:34
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Matouš Macho bez asistence (2:4).
15:34
Góóól, Vosy snižují po střele Matouše Macha
15:00
15:00
12:26
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Josef Adamík, asistoval Petr Novickij (1:4).
12:08
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval David Musil (1:3).
09:51
09:01
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Lukáš Döme, asistoval Michal Kocourek (1:1).
09:01
Lukáš Dome vyrovnává utkání po krasné teči na 1:1
07:15
Nebezpečná střela Vos pouze do golmana
06:56
06:20
Petr Bína z Vos nyní byl v pěkné šanci po akci 3-2. Obraně Texasu se podařilo míček dostat pryč od brány