1:2
4:0
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B - IBK Kuřata Kladno 8:2
1. Michal Kubert, 1. Dominik Kebrle, 11. Michal Kubert, 19. Jakub Votava, 33. Jan Kudela, 39. Jakub Votava, 40. Patrik Svoboda, 44. Jan Kudela - 17. Jan Kučera, 24. Ondřej Jaroš; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jan Křemen ? - Roman Šimáček ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 4:0;
45:00
43:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jan Kudela bez asistence (8:2).
43:00
Vyloučen hráč Patrik Vavruška družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
39:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Jakub Votava (7:2).
39:03
Vyloučen hráč Patrik Vavruška družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jakub Votava, asistoval Dominik Kebrle (6:2).
32:15
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jan Kudela, asistoval Martin Kameš (5:2).
30:00
30:00
23:39
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Jaroš, asistoval Jan Pavlík (4:2).
18:15
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jakub Votava, asistoval Jan Podhorník (4:1).
16:36
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Jan Kučera, asistoval Ondřej Hrdlička (3:1).
15:00
15:00
10:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Michal Kubert, asistoval Jakub Votava (3:0).
00:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Dominik Kebrle, asistoval Jakub Votava (2:0).
00:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Michal Kubert bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kuřata Kladno:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Michal Kubert, Patrik Svoboda, Tomáš Vlček, Jan Kudela, Martin Kameš