1:2
3:3
- : -

FBC Texas Longhorns - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 7:6
2. Tomáš Spurný, 8. Petr Novickij, 9. Jiří Petr, 29. Petr Novickij, 31. Tomáš Spurný, 43. Jiří Petr, 44. Tomáš Spurný - 2. Michal Kubert, 23. Dominik Kebrle, 29. Michal Kubert, 37. Jakub Votava, 37. Michal Kubert, 40. Jakub Votava; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Dominik Kameš ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:3;
45:00
43:48
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
43:48
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Tomáš Spurný, asistoval Josef Adamík (7:6).
42:53
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jiří Petr, asistoval David Musil (6:6).
41:56
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za bránění ve hře.
39:48
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jakub Votava, asistoval Michal Kubert (5:6).
36:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Michal Kubert, asistoval Jakub Votava (5:5).
36:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jakub Votava, asistoval Tomáš Vlček (5:4).
30:39
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Tomáš Spurný, asistoval Petr Novickij (5:3).
30:00
30:00
28:48
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Petr Novickij, asistoval Václav Cihla (4:3).
28:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Michal Kubert bez asistence (3:3).
22:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Dominik Kebrle bez asistence (3:2).
15:00
15:00
14:56
Vyloučen hráč Jan Podhorník družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
08:22
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jiří Petr bez asistence (3:1).
07:35
01:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Michal Kubert, asistoval Jan Podhorník (1:1).
01:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Patrik Svoboda, Michal Kubert, Martin Kameš, Dominik Kebrle, Tomáš Vlček