0:2
0:5
- : -

Florbal Neratovice - Kanonýři Kladno B 0:7
8. Lukáš Spurný, 10. Jan Hejný, 15. Martin Čermák, 16. Vojtěch Vaňous, 19. Jan Hejný, 20. Martin Čermák, 23. Martin Čermák; rozhodčí: David Mráz - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Viktor Čejka ? - Rudolf Michalski ?; po třetinách: 0:2, 0:5;
26:00
22:03
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Martin Čermák, asistoval Tomáš Koupa (0:7).
19:15
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Martin Čermák, asistoval Jakub Kabourek (0:6).
18:48
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hejný, asistoval Lukáš Spurný (0:5).
15:09
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Vaňous, asistoval Štěpán Bratičák (0:4).
14:40
13:00
13:00
09:16
08:43
Vyloučen hráč Adam Rais družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za špatné střídání.
07:42
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Lukáš Spurný, asistoval Erik Weglarz (0:1).
03:46
Vyloučen hráč Štěpán Bratičák družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Mráz a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Rudolf Michalski; hráči v poli: Štěpán Křeček, Michal Dvořák, Jan Hejný, Lukáš Spurný, Erik Weglarz