2:1
0:0
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - BLACK ANGELS 2005 YONEX 2:1
7. Michal Mašek, 11. Jan Blažej - 10. Vilém Doležal; rozhodčí: Matěj Mensa - Tomáš Lambert Hošťálek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Křeček ? - Michal Kufa ?; po třetinách: 2:1, 0:0;
26:00
13:00
13:00
12:51
Vyloučen hráč Robin Bělík družstva BLACK ANGELS 2005 YONEX na 2 minuty za špatné střídání.
10:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Blažej, asistoval Vojtěch Dobeš (2:1).
09:19
Branku družstva BLACK ANGELS 2005 YONEX vstřelil Vilém Doležal, asistoval Marek Hozman (1:1).
06:41
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Vojtěch Dobeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Mensa a Tomáš Lambert Hošťálek.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS 2005 YONEX:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Jakub Liška, Jakub Tošnar, Tobiáš Uhřík, Michal Mašek, Adam Hrdina