2:1
0:6
- : -

Floor Maniacs Mělník - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 3:8
1. David Vetešník, 16. David Vetešník, 19. Josef Kotyk - 10. Josef Povejšil, 19. Ondřej Anýž, 25. Filip Nochta, 26. Vojtěch Rožníček, 27. Filip Nochta, 29. Ondřej Anýž, 36. Vojtěch Rožníček, 36. Ondřej Anýž; rozhodčí: Jan Tůma - Jaroslav Váňa; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Sikora ? - Jiří Dobš ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:6;
36:00
35:49
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž bez asistence (3:8).
35:49
Vyloučen hráč Filip Robotka družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za nesportovní chování.
35:40
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Vojtěch Rožníček bez asistence (3:7).
34:57
Vyloučen hráč David Vetešník družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za blokování hokejky.
34:30
Hráč číslo 9 měl na své holi sedmý gol, ale brankář Sikora řekl jasné ne.
32:07
Hvizd rozhodčího právě zachránil Maniaky od sedmého golu.
31:07
Pomůže Maniakům bojový pokřik po timeoutu?
30:56
Timeout Floor Maniacs Mělník
30:56
Pokorný právě uspal hráče TATRANU svou kličkou.
29:21
Mělníku docházejí síly a hřiště je plné hráčů TATRANU. Najde Mělník recept na vyrovnání?
28:41
26:34
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Filip Nochta, asistoval Tomáš Hejduk (3:5).
25:56
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Vojtěch Rožníček, asistoval Jakub Jurišta (3:4).
24:45
Krásná teč Vlků právě poslala zápas do vyrovnaného stavu.
24:17
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Filip Nochta, asistoval Ondřej Anýž (3:3).
24:01
Maniaci zatím odolávají tlaku Vlků, ale vydrží i poslední třetinu?
24:00
24:00
22:46
Vyloučen hráč Filip Robotka družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za bránění ve hře.
20:14
Vyloučen hráč Vojtěch Rožníček družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za bránění ve hře.
18:55
Maniaci se nezalekli vyrovnání od Vlků a berou vedení zpět do svých rukou.
18:46
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Josef Kotyk, asistoval Filip Robotka (3:2).
18:37
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž, asistoval Tomáš Stach (2:2).
18:35
David Vetešník dnes za maniaky válí, ale bohužel pro něj, Koudy jeho nabídku nevyužil.
15:57
David Vetešník, jediný dnešní střelec, právě vstřelil další gol do sítě Vlků.
15:23
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil David Vetešník, asistoval Lukáš Mourek (2:1).
12:00
12:00
09:26
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Josef Povejšil, asistoval Filip Nochta (1:1).
08:35
Stejně jako v prvním zápase, Šnajdr opět oslabil svůj tým v nejméně potřebnou chvíli pro Mělník
08:03
Vyloučen hráč Šimon Šnajdr družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za hra rukou.
06:31
Na jedné straně technika a na druhé zase síla. Tak co dnes vyhraje?
00:12
00:12
Nečekaný začátek utkání odstartoval David Vetešník svým nečekaným golem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tůma a Jaroslav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Jiří Dobš; hráči v poli: Jakub Jurišta, Tomáš Hejduk, Ondřej Anýž, Josef Povejšil, Jan Kulhavý