2:1
2:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - SK Florbal Benešov 7:2
6. Vojtěch Máca, 8. Šimon Jakub Král, 12. Ondřej Zelený, 17. Šimon Jakub Král, 28. Jan Pinkas, 33. Šimon Dušek, 37. Šimon Dušek - 22. Miroslav Svoboda, 38. Marek Vachoušek; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Žitník ? - Šimon Zídek ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:1;
45:00
39:45
Vyloučen hráč Šimon Jakub Král družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek bez asistence (7:2).
36:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Dušek, asistoval Jakub Jestříbek (7:1).
32:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Dušek, asistoval Marek Paštika (6:1).
30:00
30:00
27:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Marek Paštika (5:1).
21:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miroslav Svoboda, asistoval Michal Vaněček (4:1).
17:12
Vyloučen hráč Jan Plášil družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
17:12
Vyloučen hráč Vojtěch Kos družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
16:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Jan Pinkas (4:0).
15:00
15:00
11:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Martin Šolaja (3:0).
07:42
05:55
Vyloučen hráč Šimon Hřebecký družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Máca bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Martin Šolaja, Jakub Jestříbek, Jan Pinkas, Martin Entlicher, Šimon Jakub Král