3:0
1:1
- : -

Sépiáci Panthers Praha D - SOKOL CHODOV 6:1
2. Jaroslav Ptáček, 3. Tomáš Pauček, 14. František Štíbr, 15. Vít Halamíček, 18. Antonín Loučka, 26. Vít Halamíček - 31. Ondřej Himmer; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:0 + Ondřej Válek 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Ondřej Pomahač ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 1:1;
36:00
35:45
Vyloučen hráč Ondřej Válek družstva SOKOL CHODOV na 5 minut za hrubost.
30:00
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Ondřej Himmer, asistoval Ondřej Válek (6:1).
27:08
Vyloučen hráč Petr Lávička družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
25:51
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Vít Halamíček, asistoval Jaroslav Ptáček (6:0).
24:00
24:00
17:56
Vyloučen hráč Tomáš Pauček družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za nesportovní chování.
17:03
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Antonín Loučka bez asistence (5:0).
14:05
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Vít Halamíček z trestného střílení (4:0).
13:39
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil František Štíbr, asistoval Tomáš Pauček (3:0).
12:00
12:00
11:24
Trestné střílení družstva Sépiáci Panthers Praha D neproměnil Šimon Baumruk.
02:40
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Šimon Baumruk (2:0).
01:31
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Jaroslav Ptáček, asistoval Vít Halamíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOL CHODOV:
00:00
Line-up domácích Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Dan Ježil, František Štíbr, Šimon Baumruk, Tomáš Pauček, Petr Vobecký