0:1
3:0
- : -

FBC Vokovický Šavle - PALERMO PŘÍBRAM 5:6
7. Jan Pernikář, 8. Petr Šavrda, 30. Petr Šavrda, 31. Jan Pernikář, 33. Petr Dvořák - 3. Aleš Bambas, 4. Filip Fišer, 9. Jiří Ureš, 10. Lukáš Riegel, 11. Aleš Bambas, 19. Lukáš Riegel; rozhodčí: Daniel Fišer - Ondřej Benačan; vyloučení: 6 + Josef Kurka ČK1 + 5 + Vladimír Oliva OS:1; využití: 0:3; diváků: 5; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Marek Schneeberg ?; po třetinách: 2:5, 0:1, 3:0;
36:00
34:37
Vyloučen hráč Zdeněk Císař družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:13
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Petr Dvořák, asistoval Aleš Zahálka (5:6).
30:37
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Jan Pernikář, asistoval Petr Dvořák (4:6).
29:04
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Petr Šavrda, asistoval Lukáš Lhotský (3:6).
29:04
Vyloučen hráč Lukáš Lhotský družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
20:18
Vyloučen hráč Vladimír Oliva družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:18
Vyloučen hráč Vladimír Oliva družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za nesportovní chování.
20:18
Vyloučen hráč Vladimír Oliva družstva FBC Vokovický Šavle - osobní trest.
18:30
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Riegel, asistoval Michal Petrásek (2:6).
16:12
Vyloučen hráč Lukáš Lhotský družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
10:41
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Bambas, asistoval Zdeněk Císař (2:5).
09:34
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Riegel, asistoval Aleš Bambas (2:4).
08:43
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš, asistoval Filip Fišer (2:3).
07:04
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Petr Šavrda bez asistence (2:2).
06:56
Vyloučen hráč Josef Kurka družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za hrubost.
06:56
Vyloučen hráč Josef Kurka družstva FBC Vokovický Šavle do konce utkání.
06:56
Vyloučen hráč Josef Kurka družstva FBC Vokovický Šavle na 5 minut za nesportovní chování.
06:45
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Jan Pernikář, asistoval Jiří Kotáb (1:2).
03:43
Vyloučen hráč Josef Kurka družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání.
03:12
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer, asistoval Aleš Těhle (0:2).
02:44
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Bambas z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Ondřej Benačan.
00:00
00:00
Line-up hostů PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Michal Petrásek, Filip Fišer, Aleš Těhle, Aleš Bambas, Lukáš Riegel
00:00
Line-up domácích FBC Vokovický Šavle: brankář: Miroslav Šteffl; hráči v poli: Lukáš Lhotský, Petr Šavrda, Martin Šustr, Aleš Zahálka, Petr Dvořák