3:1
2:0
- : -

Wizards DDM Praha 10 black - Sport Eden Beroun 5:1
4. Matěj Hosperger, 8. Matěj Bednář, 12. Jan Pecháč, 24. Matyáš Horák, 26. Prokop Kočař - 9. Kryštof Kušta; rozhodčí: Jakub Vidner - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 0 + Jan Pecháč 5:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ?, Jakub Bagate ? - Jan Bubeník ?; po třetinách: 3:1, 2:0;
26:00
25:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Prokop Kočař bez asistence (5:1).
23:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Matyáš Horák, asistoval Patrik Vachata (4:1).
22:45
Timeout Sport Eden Beroun
20:44
Vyloučen hráč Petr Ježek družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Bagate družstva Wizards DDM Praha 10 black
13:00
13:00
12:45
Vyloučen hráč Jan Pecháč družstva Wizards DDM Praha 10 black na 5 minut za sekání.
11:27
Vyloučen hráč Dominik Náhlík družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za nesportovní chování.
11:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Jan Pecháč, asistoval Matyáš Horák (3:1).
08:24
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Kryštof Kušta bez asistence (2:1).
07:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Matěj Bednář, asistoval Matyáš Macas (2:0).
03:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Matěj Hosperger, asistoval Jan Höfner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vidner a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Jan Bubeník; hráči v poli: Filip Brabec, Michal Janoušek, Tomáš Bubeník, Tomáš Becher, Kryštof Kušta