3:0
1:1
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - FbC Barracudas Slaný 5:1
4. Vít Schneider, 14. Vít Kožíšek, 16. Vít Schneider, 20. Jiří Ureš, 34. Michal Petrásek - 36. Marek Hlušička; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Jan Tůma; vyloučení: 2 + David Stejskal 5 + Jiří Ureš ČK1 + 5:2 + Tomáš Tichý 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Fiala ? - Ladislav Rásso ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:1;
35:14
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Tomáš Ježek (5:1).
34:47
Timeout PALERMO PŘÍBRAM
33:13
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Michal Petrásek, asistoval Roman Vršecký (5:0).
32:28
Vyloučen hráč Tomáš Tichý družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:21
Vyloučen hráč Jiří Ureš družstva PALERMO PŘÍBRAM do konce utkání.
32:21
Vyloučen hráč Jiří Ureš družstva PALERMO PŘÍBRAM na 5 minut za hrubost.
30:50
Vyloučen hráč David Stejskal družstva PALERMO PŘÍBRAM na 5 minut za hrubost.
24:00
24:00
23:47
Vyloučen hráč Jakub Fiala družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za hra na zemi.
19:22
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš, asistoval Michal Petrásek (4:0).
18:18
Timeout FbC Barracudas Slaný
18:18
Vyloučen hráč Vít Schneider družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání.
15:46
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Schneider, asistoval Filip Balek (3:0).
13:43
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Kožíšek, asistoval Michal Petrásek (2:0).
13:13
Vyloučen hráč Vojtěch Keder družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:13
Vyloučen hráč Tomáš Tichý družstva FbC Barracudas Slaný na 5 minut za nedovolené vrážení.
03:06
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Christian-Marcel Kušnirák a Jan Tůma.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný:
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Michal Petrásek, Roman Vršecký, Marek Schneeberg, Jiří Ureš, Daniel Schwab