1:2
1:5
- : -

FbC Barracudas Slaný - FBC Slavia Praha 2:11
17. Martin Waldmann, 28. Vojtěch Keder - 4. Tomáš Janovský, 5. František Hós, 12. Erik Schier, 12. Erik Schier, 17. Patrick Smejkal, 22. Erik Schier, 31. Erik Schier, 32. Tomáš Janovský, 33. Erik Schier, 35. Daniel Tipta, 35. Tomáš Janovský; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Jan Tůma; vyloučení: 3 + Lukáš Chadima OS + Tomáš Tichý OS:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ladislav Rásso ? - Matěj Pleva ?; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:5;
35:59
Máme tady konec utkání, ve kterém Slavie byla lepším týmem a zaslouženě porážejí domácí tým 11:2. Děkuji za pozornost a krásnou zbytek neděle
35:32
Hráři Slavie se baví florbalem, mají chuť střílet další a další branky
34:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Erik Schier (2:11).
34:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Daniel Tipta, asistoval František Hós (2:10).
34:18
Vyloučen hráč Tomáš Tichý družstva FbC Barracudas Slaný - osobní trest.
34:18
Vyloučen hráč Tomáš Tichý družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
33:50
U nás to chvílemi vypadalo jako v putice, takových lidí tady nebylo ani nepamatuji
33:15
Slavia trestá každou chybu soupeře a z následné flustrace u nás přibývají další hráči i s osobním dárkem na 10 minut
32:31
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Erik Schier, asistoval Filip Stárek (2:9).
32:31
Vyloučen hráč Lukáš Chadima družstva FbC Barracudas Slaný - osobní trest.
32:31
Vyloučen hráč Lukáš Chadima družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
31:58
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Jan Černý (2:8).
30:57
Vyloučen hráč Patrick Smejkal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
30:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Erik Schier, asistoval Tomáš Janovský (2:7).
30:49
Erik dává již svou 4 branku a o pár chvil později k nám usedá hráč s č. 41, aby se u nás na chvilku ohřál
27:30
Marek Hlušička spaluje jednu šanci za druhou, asi se připravuje na letošní zimu
27:18
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Keder, asistoval Marek Hlušička (2:6).
27:18
Tak Vojtěch Keder se dočkal branky, 3 jeho pokusy nedošly ani ke golmanovi a 4 zapadla přesně k tyči.
25:46
Golman Slavie si připisuje další dobrý zákrok a míček za svá záda ne a né pustit
24:01
A jdeme na to, poslední část před námi, posledních 12 minut pro Slaný, aby dokázali ještě s utkáním něco udělat
24:00
24:00
23:59
Druhá perioda je za námi, hráči Slaného se snažejí, ale Slavie stále kontroluje hru
21:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Erik Schier, asistoval František Hós (1:6).
21:54
Hráč Slavie Erik Schier s číslem Jaromíra Jágra zkompletoval hattrick
21:33
Golman Slavie zaspal a umožnil tak zakončení hráče soupeře, své zaváhání ale dokázal napravit.
20:46
Oba týmy v plném počtu, nic zajímavého se v krátké přesilovce neudálo
18:46
Vyloučen hráč Vojtěch Keder družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost.
18:46
A už se tady cítíme bezpečněji a začíná nám být i trošku teplo. Na lavici hamby usedl jak hráč Slavie tak i hráč Slaného
17:32
Nejprve Slavia dala gol ze střední vzdálenosti a o několik vteřin později se dočkali kýženího úspěchu i hráči Slaného, kteří se dočkali první branky
17:30
Vyloučen hráč František Hós družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
16:32
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Martin Waldmann bez asistence (1:5).
16:02
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Patrick Smejkal, asistoval Jan Černý (0:5).
15:10
Po dalším brejku slaného v brance končí pouze hráč s č.23 který se hnal s balonkem kupředu
12:59
Další brejk Slaného, ale skvěle se vracející se obrana Slavie ukázkově odvrátila nebezpečí
12:01
Začala druhá třetina, sám jsem velice zvědav, jak se týmu Slaného bude dařit a jestli se jim utkání podaří ještě zdramatizovat.
12:00
12:00
11:59
Uběhlo několik vteřin a najednou se s goly roztrhl pytel. Hráči Slaného mají slibné šance, ale díky jejim nepřesnostem nabízejí jednoduché protiútoky pro hráče Slavie a ta ví, jak v takové situaci vstřelit branku, proto skore 0:4.
11:37
11:23
10:20
Hra se přeléva z jedné strany na druhou, ale nic kloudného jsme zatím neviděli. K vidění je pouze několik nepřesností na obou stranách.
08:27
Tak kdo neviděl, neuvěří. Hráč slaného s č. 33 se prohnal slávistickou obranou jako uragán, obešel golmana, ale nejspíše se zalekl prázdné zívající branky a rozhodl se branku nevstřelit. Míček končí v zámezí.
04:57
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil František Hós, asistoval Erik Schier (0:2).
04:57
Ani jsme se nestačili v hale rozkoukat jaká je tady zima a skore je už 0:2 pro tým Slavie.
03:00
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval František Hós (0:1).