8:2
3:3
- : -

FBC Mobydick Praha - FLORBAL RIDERS 12:8
10. Martin Bosák, 13. Martin Fojtík, 14. Lucie Kisugite, 15. Jakub Vilim, 18. Martin Fojtík, 21. Jakub Kalfiřt, 22. Martin Bosák, 22. Martin Bosák, 24. Libor Hrach, 33. Martin Bosák, 35. Martin Bosák, 35. Martin Bosák - 5. Lukáš Mašek, 8. Lukáš Mašek, 12. Vít Matuška, 14. Vít Matuška, 23. Jaroslav Rendla, 27. Tomáš Karbusický, 31. Jan Lovasz, 32. Tomáš Karbusický; rozhodčí: Filip Bollardt - Filip Dolejší; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Michael Kunc ? - Marek Černý ?; po třetinách: 1:3, 8:2, 3:3;
36:00
35:46
Vyloučen hráč Jakub Horyna družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:43
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Bosák, asistoval Jan Jiráň (12:8).
34:24
33:59
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za hrubost.
33:59
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání.
32:05
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Bosák z trestného střílení (10:8).
31:54
Vyloučen hráč Lucie Kisugite družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání.
31:18
Timeout FBC Mobydick Praha
31:18
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Tomáš Karbusický, asistoval Jan Vítkovský (9:8).
30:45
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jan Lovasz, asistoval Lukáš Mašek (9:7).
27:25
Vyloučen hráč Jaroslav Rendla družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za blokování hokejky.
26:06
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Tomáš Karbusický, asistoval Pavel Špirit (9:6).
26:00
Hráč hostí číslo 15 právě zblokoval 4 střely během 5 vteřin.
24:00
24:00
23:19
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Libor Hrach, asistoval Jakub Horyna (9:5).
22:53
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jaroslav Rendla, asistoval Jan Vítkovský (8:5).
21:40
Timeout FLORBAL RIDERS
21:40
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Bosák bez asistence (8:4).
21:40
Domácí tým se po velkém tlaku dostává dvěma slepenými góly do čtyřgólového vedení.
21:36
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Bosák, asistoval Lucie Kisugite (7:4).
20:32
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Jakub Kalfiřt bez asistence (6:4).
17:13
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jakub Horyna (5:4).
15:00
Utkání nabralo neskutečné tempo, oba týmy upředňostňují útok před obranou.
14:17
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Jakub Vilim bez asistence (4:4).
13:46
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Vít Matuška, asistoval Jan Lovasz (3:4).
13:38
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Martin Bosák (3:3).
12:55
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Libor Hrach (2:3).
12:00
12:00
Utkání sleduje 27 diváků.
12:00
11:58
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Vít Matuška, asistoval Jaroslav Rendla (1:3).
09:01
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Martin Bosák, asistoval Petr Zahradník (1:2).
07:13
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Lukáš Mašek bez asistence (0:2).
06:22
Vyloučen hráč Vít Matuška družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:31
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Lukáš Mašek, asistoval Tomáš Karbusický (0:1).