3:0
3:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - IBK Kubánský Klan 6:1
17. Jan Otta, 28. Michal Zitko, 29. Petr Blažej, 31. Richard Klíma, 39. Ondřej Zelený, 45. Vojtěch Máca - 35. Matěj Halouska; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Šimek ? - Lukáš Vlasatý ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 3:1;
44:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Jan Otta (6:1).
39:13
Vyloučen hráč Adam Rýdl družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
38:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený bez asistence (5:1).
34:36
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Matěj Halouska, asistoval Marek Vandas (4:1).
30:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Ondřej Zelený (4:0).
30:00
30:00
28:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Petr Blažej, asistoval Martin Zima (3:0).
27:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Michal Zitko, asistoval Marek Zelený (2:0).
26:42
Vyloučen hráč Filip Dotlačil družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
16:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Otta, asistoval Martin Entlicher (1:0).
15:00
15:00
00:37
Vyloučen hráč Michal Zitko družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Michal Zitko, Marek Zelený, Gustav Ondrejčík, Petr Blažej, Dominik Záň